kısa yollar Giriş
icon
icon
Rusya Kemrova da ölü sayısı 48 yükseldi

Rusya k Kemerovo’daki alışveriş ve eğlence merkezi “Winter Cherry” deki bir yangının kurbanlarının sayısı 48 kişiye ulaştı, Tass acil durum müdahalesi için operasyon merkezinde karar verdi.

Operasyon merkezinin sözcüsü, “Sinema salonunun yakınındaki ateşin yerinde, 11 ölü ceset bulundu ve 48 kişinin ölümünü doğruladı.” Dedi.

Kemerovo’da bir alışveriş merkezinde acil durum araştırması. Online
Merkez, şu anda 16 kişi daha arandığını bildirdi. Kaynak, “Onlar dördüncü kattan üçüncü olanın battığı sinema salonlarında olabilirler” dedi.

Acil Durumlar Bakanlığı 48 kişinin ölümünü doğruladı. Bu, Vladlen Aksenov bölüm başkan yardımcısı tarafından açıklandı.

“Binalar denetlendiğinde, cesetler bulundu ve 48 kişi öldürüldü” dedi.

Aksenov, yapının bir araştırmasının, ayrı odalarda yanma odağı korunmasını gösterdiğini söyledi. “Üç sinemanın ikisi dördüncü ile üçüncü kat arasında çöktü” diye ekledi.

Rusya Acil Durumlar Bakanlığı başkanı Vladimir Puchkov, bunun çalışmanın en zor kısmı olduğunu kaydetti. “Ben arama çalışmaları yürütmek için iki ek site oluşturma görevini kurdum” dedi.

Kemerovo bölgesinin ilk vali yardımcısı Vladimir Chernov ile birlikte alışveriş merkezindeki yangının yerinde çalışmaların ilerleyişini şahsen kontrol etti.

Daha önce, Pazar günü başlayan yangının sonucu olarak yaklaşık 37 ölü bildirildi.

Operasyon merkezinde, alışveriş ve eğlence merkezindeki yangının ortadan kalktığını, enkazın analizinin başladığını bildirdi.

Yazı admin Tarafından 26.03.2018 Tarih, Saat 5:03 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
728x90 reklam alanı
Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir