Abanoz

Abanoz

Abanoz
Rüyada Abanoz Görmek

Rüyada abonoz ağacı ya da abonozdan üretilmiş eşyalar görülmesi fazla inatçı, dediğim dedik, burnunun dikine dışarı giden ve kendi bildiğini okuyan ve geçimsiz biri ile bir izdivaç ya da iş ortaklığı yapılacağını göze çarpan eder.

Rüyada abanozdan üretilmiş bir eşya bakmak, sonucu pek de iyi olmayan olaylar ile karşılaşmaya işarettir. Hayatınızda ters giden birkaç şey ile uğraşacağınız anlamına da kazanç. Bir Takım rüya yorumcuları da abanoz görmeyi, kuvvetli ve inatçı biriyle tesadüf olacağına yorarlar. Rüyada abanoz ağacı bakmak, gören kişinin cinsiyetine tarafından de farklı yorumlanabilir. Rüyada abanoz ağacını bir erkeğin görmesi neşelendirici, hayat dolu, zengin bir kadına karşılaşacağına işarettir. Lakin rüyada abanoz ya da abanoz ağacından üretilmiş bir eşyayı kadının görmesi ise, katı kalpli ve zengin bir erkekle karşılaşacağı anlamına kazanç. Abanoz ağacından üretilmiş konut eşyası, kadın için de erkek için de evliliğe işarettir. Ama evlenilecek kişinin geçimsiz ve geçimsiz biri olması muhtemeldir. Abanoz ağacı güçlük ve çaba anlamına da kazanç. Bu yüzünden, bu evliliğin fazla uzun sürmeyeceğini, ayrılığın yakın bir zamanda olabileceğini işaret eder.

Rüyada abanoz ağacı bakmak, uzaktan bir ülkeye gezi edeceğinize de kötüye işaret eder. Bir rivayete kadar de; rüyada abanoz ağacı bakmak, Hindistan’a gideceğinize ya da Hindistan’da yaşamış, oranın kültürünü almış, varlıklı ama inatçı bir adamla karşılaşacağınıza ve onunla bir arkadaşlık kuracağınıza da delalet eder.

Abanoz ağacından yapılma eşyalar, yaşamınızda karşılaşacağınız garip gelişmeler olarak değerlendirilir. Halletmek için sizi azıcık uğraştıracak bir sorun, inatçı halk ve zorlu bir meslek anlamına gelir.

Ama rüyada görülen abanozdan yapılma bir mobilya sedefli ise, varlıklı bir benzeyen ya da işe kötüye işaret eder.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 560
Cevap bırakın