Acer, monitörlerinin hızını artırdı

Acer, monitörlerinin hızını artırdı

Acer, monitörlerinin hızını artırdı

Acer bugün, en iyi teknolojiye gereksinim duyan seçkin profesyonellerden sadece ağırlama için oynayanlara değin değişik oyuncuların bambaşka ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği üç Predator ve Nitro oyun monitörünü tanıttı. Hem Acer, dünyanın ilk TÜV Rheinland Eyesafe® sertifikasına sahip olan ve endüstri standardı LCD’lerden daha eksik yüksek enerjili mavi ışık yayması için özel olarak tasarlanmış oyun monitörlerini sunan birincil üretici oldu.

“En yeni oyun monitörlerimiz sahip oldukları endüstride ilk teknolojiler sayesinde oyunculara akıcı performans ve bakımlı ergonomi sağlıyor” diyen Acer Inc. Dijital Ekran İş Birimi Başkanı Victor Chien, sözlerine şöyle devam etti: “En zor düşkünü oyuncular için tasarlanan Predator serisi oyun monitörlerimiz, profesyonel oyuncuların olduğu dek yalnızca eğlenmek isteyen kullanıcıların da birincil tercihi olmasıyla, kalite ve güvenilirliklerini kanıtlamış oldu. Yeni Predator ve Acer Nitro monitörler farklı alanlara yönlendirilmiş tasarım ve ebat seçenekleriyle, bir oyun monitörü edinmek isteyen herkesin ihtiyaçlarını karşılıyor.”

Predator XB273U NX – Profesyonel Oyun Deneyimi için Efsanevi Hız

Predator NX273U NX oyun monitörü, son teknoloji oyun deneyimini isteyenler için geliştirildi. En yeni oyun ve gösterme teknolojileriyle donatılan 27 inçlik monitör; WQHD (2560×1440) panel, (overclock ile) 275 Hz yenilenme hızı ve ekranda hızla yarışan nesneler olsa bile yırtılmayan akan görüntüler oluşturan 0,5 ms’ye kadar tepki süresi (griden griye) sunuyor. HDR özellikli monitör, canlı renkler ve daha derin siyahlar ortaya koyabilmek için DCI-P3 renk gamının yüzde 95’ini kapsıyor. Monitörün paneli ise Acer’ın Agile-Splendor IPS2 teknolojisi ile geniş izleme açılarında deha kristal netliğinde görüntüler meydana getiriyor.

NVIDIA G-SYNC® genişletilmiş kontrast oranı ve renk paletine ilave olarak ekranda yırtılma yaratmaksızın oyun deneyimi sağlarken yeni duyurulan NVIDIA® Reflex Latency Analyzer ise fare aracılığıyla gelen tıklamaları algılayan ve ortaya çıkan piksellerin ekrana yansıması için (ateş edilen silahın namlusundan çıkan ışık örneğindeki gibi) ne dek zaman geçtiğini ölçen devrim niteliğinde bir sistem gecikmesi ölçüm arabulucu sunuyor.

Predator XB323QK NV – 31,5 inçte 4K Çözünürlük

Yeni Predator XB323QK NV, 31,5 inç ekran boyutunda 144 Hz bedel yenilenme hızı sunan NVIDIA G-SYNC® destekli UHD (3840×2160) çözünürlüklü bir oyun monitörü. NVIDIA G-SYNC® teknolojisi müthiş akıcı görüntüler sunarken, monitörün DCI-P3 gamının yüzde 90’ını kapsayan geniş renk skalası doğruca oyunlar canlı ve keskin görünüyor. Monitör hem Acer Agile Splendor IPS teknolojisine ve VESA DisplayHDR 400™ sertifikasına sahip.

Acer VisionCare 4.0 – Daha Bakımlı Oyun Deneyimi

Yeni Predator XB3 serisi monitörler, uzun oyun maratonlarında ve turnuvalarda oyuncuların gözlerini gözetmek için ayrıntılı teknolojiler içeren AcerVision Care 4.0’den faydalanabiliyor. Acer VisionCare 4.0, monitörün ekran parlaklığını etraf ışığına tarafından ayarlayan LightSense ve monitörün parlaklığını ve renk sıcaklığını etraf ölçümlemelerine kadar otomatik ayarlayan AdaptiveLight, ColorSense, ProxiSense gibi çoğu teknolojiyi içeriyor.

TÜV Eyesafe sertifikalı ilk monitörler arasına giren iki yeni Predator XB3 modelinde bulunan yenilikçi Acer ErgoStand ayaklığın sunduğu özgürlük sayesinde, kullanıcılar, monitörlerinin ideal manzara açısını bulabilmeleri için döndürme, eğme, yerleştirme ve tepe ayarlarını istedikleri gibi yapabilmelerini muhtemel kılıyor.

Acer Nitro XV282K KV – En Yeni Oyun Konsollarını Destekleyen 4K UHD Monitör

Nitro XV282K KV, 4K UHD (3840 x 2160) IPS paneliyle kullanıcıları olağanüstü ayrıntılarla mükemmel dünyalara çekiyor. 100.000.000:1 kontrast oranıyla belirgin, DCI-P3 geniş renk gamının yüzde 90’ını kapsayarak varlıklı görüntüler sunuyor. Ayrıca AMD® FreeSync™ Premium teknolojisine sahip 144 Hz onarım hızlı paneli, süratli kare işleme için 1 ms cevap süresine sahip. Ek olarak, Acer Nitro XV282K KV, HDMI 2.1 ve VRR (Variable Refresh Rate – Istikrarsız Onarım Oranı) ile 120 Hz’de 4K UHD en yeni oyun konsolları için sorunsuz destek sağlayan bir kablo ile geliyor. Monitör aynı zamanda TÜV Eyesafe sertifikasına da sahip ve Acer’ın yeni Agile-Splendor IPS teknolojisini kullanarak geniş izleme açılarında bile net görüntüler sunuyor.

Acer Nitro XV282K KV, kutusundan meydana çıkan HDMI 2.1 kablosuyla en yeni oyun konsollarını 4K UHD 120 Hz’de ve sıvı onarım hızı (VRR) teknolojisiyle destekliyor. TÜV Eyesafe sertifikasına sahip monitör, Acer Agile-Splendor IPS teknolojisiyle geniş görüntü açılarında bile net görüntüler sunuyor.

Acer Nitro XV2 serisi yeni monitörler, artırılmış bakış kalitesi için Acer HDR 400 ve akıcı kristal IPS’e sahip. Acer VisionCare 3.0 ise yazılımcılar, yazarlar ve grafik tasarımcılar gibi yoğun kullanıcıların gözlerini gözetmek için bir dizi teknolojik inovasyon içeriyor. Bunlar arasında Lightsense, ColorSense, ProxiSense ve BluelightShield Pro bulunuyor.

Acer VisionCare hakkında daha pozitif bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Fiyat ve Bulunabilirlik

Predator XB273U NX 1.179 euro’dan; Predator XB323QK NV 1.199 euro’dan; Nitro XV282K KV monitörler ise 949 euro’dan başlayan fiyatlarla Mayıs ayında EMEA bölgesinde satışa sunulacak.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 570
Cevap bırakın