Ay Sohbet

Ay Sohbet

Ay Sohbet Ay Sohbet Sohbet Odaları Mobil ahenkli ve çağdaş ara yüzümüz siz kıymetli ziyaretçilerimizin nitelikli bir vakit geçirmesi için tasarlanmıştır. Türkiye’nin ve dünyanın pekçok yerinden yüzlerce kullanıcıyı tıpkı çatı altında buluşturarak ücretsiz chat muhabbet olanağı tanıyan ay sohbet senelerdir en seviyeli muhabbet ortamını sunmaktadır.

Ay chat odaları 15 senedir IRC tabanlı altyapısı ile pekçok yerden iştirak gösteren yüzlerce insana ücretsiz muhabbet olanağı verdiği gibi bunun yanı sıra bölümünde önder konumda bulunmuştur. Seviyeli ve nitelikli bir şekilde hizmet yayınlayan sitemizde kişilerin birbirleri ile sosyal medya hesaplarını, telefon numaralarını, e-posta ve medya adreslerini paylaşması mutlaka yasaktır. Hakaret, ufak düşürücü, küfür ve hakaret içerikli konuşmalar Aysohbet odaları prensiplerine aykırıdır.

Ay Sohbet

Sohbet sitesi üstünde rastgele bir üyelik oluşturmadan kolaylıkla bulunabilir muhabbet edebilirsiniz. Ancak devamlı sitemizde bulunan bir bireyseniz kullandığınız rumuzun ötekisi yönünden alınmaması yahut kötüye kullanılmaması için nickinizi kayıt etmeniz tavsiye edilir. Kayıt prosedürü 10 saniye kadar kısa bir sürede yapılabilmektedir. Sohbet odaları içerisinde sergilediğiniz bütün davranışlardan unutmamalısınız ki kendiniz sorumlusunuz. Site içerisinde gösterdiğiniz yanlış davranışlardan gene kendiniz mesul tutulursunuz.

Kurallara uyumsuz davranışlar sergilediğiniz taktirde muhabbet odası yöneticileri yönünden hataya göre ya ikaz alır, ya geçici bir süre susturulur veya daimi olarak uzaklaştırılırsınız. Türkiye’nin ve Dünyanın pekçok yerinden binlerce kullanıcısı bulunan sitemiz içerisinde yerinizi alabilmek 3-4 saniye kadar kısa bir sürede muhtemel olabilmektedir.

Ay Sohbet Odaları

Kayıt, üyelik, şifre, aktivasyon gibi formalite veya zorunluluklara maruz kalmadan internetinizin olduğu her yerden derhal giriş yaparak chat muhabbet yapmaya başlayabirsiniz. Web tabanlı muhabbet sitelerine devamlı olan giriş yapan kullanıcılar bilirler ki farazi muhabbet alemi türlü yerlerden iştirak gösteren erkek ve bayan farketmeksizin pekçok kullanıcının meydana getirdiği ve ani olarak yazılı bir şekilde konuşabildiği platformlardır. 18 Yaşından büyük pekçok şahsa ev sahipliği yapmakta olan muhabbet siteleri lüzum ülkemizden gerekse yurtdışından iştirak gösteren kişilerin boş zamanlarını değerlendirmeleri, yalnızlıklarını ve dertlerini paylaşmaları ve yesyeni arkadaşlıklar edinebilmeleri için oluşturulmaktadır.

Günümüzde binlerce muhabbet sitesi olduğu durumda bunlardan yalnızca bir kaçı marka olmayı başarmış ve yüzlerce kullanıcıyı beraber toplamayı gerçekleştirmiştir. İnsanları ufak düşüren, özensiz, kırıcı, aşağılama ve hakaret içerikli konuşmalardan kaçınmanız gereklidir. İnsanlara bu yönde bir yaklaşımda bulunduğunuz taktirde yöneticilerimiz yönünden ikaz alabileceğiniz gibi, susturulabilir yahut uzaklaştırılabilirsiniz.

Ay Chat

Bunun önüne geçmek bu nitelikli ortamda yer edinebilmek ve yeni insanlar tanıyabilmek için az öncede belirttiğimiz üzere üslubunuza dikkat etmeniz çok önemlidir. Yazılı chat siteleri pekçok insanın bakış açısı ile baktığınızda hatta kötü ve boşa vakit geçirilen bir yer olarak görünebilir. Ancak gerçekte bu tamamıyla ard niyetli insanların düşüncelerinden ötürü meydana gelen bir algıdır. sizin sosyal çevrenizin artım göstermesine ve normal yaşamda varolan çekingenliğinizin önüne geçmesine yardım eden bir aktiviyedir.

AySohbet Chat Sohbet odaları nitelikli, hoş ve ile vakit geçirmenizi diler. SohbetAy muhabbet odaları içerisine giriş yaptıktan sonra sizlerde sizin için 24 saat hizmet veren emniyet görevlisi arkadaşlarımız yardımıyla itimat içerisinde muhabbet eder iken seviyeli ve keyifli ortamı yardımıyla kendine hayran kalacağınız gibi basit ve kullanımı kolay ara yüzümüz yardımıyla gözünüz yorulmadan kolaylıkla yapma olanağına sahip olabileceksiniz. SohbetAy Chat Sohbet Dilerseniz bilgisayarlarınız aracılığı ile giriş yapabileceğiniz gibi, isterseniz de cep telefonlarınız yahut tabletleriniz gibi taşınabilir cihazlarınızla derhal aramıza ilişki sağlayabileceğiniz gibi bilgisayarınız aracılığı ile başlamış olduğunuz sohbetleriniz işiniz çıksa dahi yarım kalmayacaktır.

Mynet Chat

Sizlerde yolda, evde, işte, mektep gibi aklınıza gelebilecek her yerden taşınabilir cihazlarınızla ilişki sağlayıp mesajlarınızı derhal denetim edebilirsiniz. Gündelik hayatımızda cemiyet içerisinde bulunduğumuz esnada nasıl kimseyi rahatsız edecek hareketlerden kaçınıyor, kimseye aşağılama, küfür, hakaret ve ufak düşürücü sözler söylemekten sakınıyorsak tıpkı kurallar platformumuz içerisinde geçerlidir. Kendinize yapılmasını istemediğiniz davranışları lütfen bir başkasına yapmayınız. Sende Hemen Aramıza Katıl Mobil Giriş Lütfen yukarıdaki kutucuğa nickinizi yazınız ve Sohbete Bağlan düğmesine tıklayın. Mobil Sohbet şifreniz yoksa boş bırakın. Aysohbet kapsamında bulunan bütün chat kanallarının genelinde ve başka kişilerin özelinde şahıs müsade ettikçe yazışabilir, hiç bir sınırlamaya yahut kısıtlamaya maruz kalmazsınız.

  • Zurna Sohbet
  • Geveze Sohbet
  • Mynet Sohbet

Kaynak: Chat

AutoMatiC 821
Cevap bırakın