Belirsiz tavırları polisi harekete geçirdi, üst araması yapan polis bile şaşkına döndü

Belirsiz tavırları polisi harekete geçirdi, üst araması yapan polis bile şaşkına döndü

Belirsiz tavırları polisi harekete geçirdi, üst araması yapan polis bile şaşkına döndü

Motorlu Taşıtlar Sınavı esnasında, giyimi, hal ve hareketleri ile şüpheli davranışlar sergileyen S.K. ve benzer okulda sınava giren C.B. ile ilgili teftiş yapıldı.

Polis kadar değişkenlik üzerine yapılan kontrolde kazağının iç tarafına gizli her biri kamufle edilmiş ve dıştan anlaşılamayacak şekilde ceset yapısına yerinde bir şekilde tasarı edilmiş kamera, kulaklık ve dıştan ses alabilmek nedeniyle wifi sisteminden oluşan tertibat tespit edildi. 2 değişken gözaltına alındı.

Durum, 7 Ocak tarihinde yaşandı. Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü kadar sınavlarda usulsüzlük yapan ve arabuluculuk eden kişilere aleyhinde ilimiz genelinde yürütülen araştırmalar kapsamında Motorlu Taşıtlar Sınavında giyimi, hal ve hareketleri ile şüpheli davranışlar sergileyen iki kişi polis tarafından incelemeye alındı. S.K. ve benzer okulda sınava giren C.B.’nin yapılan kontrollerinde kazağının iç tarafına gizli her biri kamufle edilmiş ve dıştan anlaşılamayacak şekilde ceset yapısına yerinde bir şekilde dizayn edilmiş kamera, kulaklık ve dışarıdan ses alabilmek amacıyla wifi sisteminden oluşan düzenek tespit edildi.

Yakalanan S.K. ve C.B. alınan ifadelerinde bir sürücü kursuna yalnızca para yatırdıklarını ve hiç eğitim almadan sınava girişe adalet kazandıklarını söylediler. Keza kendilerine bir hesap numarası verildiğini, S.K.’nın 4 bin TL, C.B.’nin ise 6 bin TL yatırdığını, sınavdan önce tanımadıkları ve bilmedikleri şahısların üstlerine bu düzeneği yerleştirdiklerini ve pişman olduklarını söylediler.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 855
Cevap bırakın