Dünyaca ünlü sahilde yürüyüş pahalıya mülk oldu

Dünyaca ünlü sahilde yürüyüş pahalıya mülk oldu

Dünyaca ünlü sahilde yürüyüş pahalıya mülk oldu

Korona virüs tedbirleri zarfında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında, turizm kenti Antalya’da polis ekiplerinin denetimi sık şekilde devam etti. Kentteki bütün ana arterlerde, cadde ve sokaklarda tayin yapan polisler yerli ve yabancı turistlerin sıradan zamanda uğrak noktaları aralarında bulunan dünyaca meşhur Konyaaltı Sahili’nde de denetimlerine devam etti. Sahil baştan başa araçla yapılan devriye görevinin yanı sıra ekipleri yayalara ait olarak da denetleme yaptı. Polisler kısıtlamaya rağmen sahile gelen yerli tanıdık olmayan tüm kişilere pasaport ve izin belgesi kontrolü yaptı. Sahilde ise başlıca kısıtlamadan muaf olan turistlerin olduğu görüldü. Havanın bulutlu ve hafif yağışlı olmasına karşın 2 bayan ve 1 erkek Rus turistin denize girdikleri görüldü. Bir Takım turistler ise çocuklarıyla sahil bandında yürümeyi seçim etti.

“En pahalı sahil gezisi”

Yasağı ihlal edip sahile yürüyüşe gelen S.E, “Çıktım hava güzeldi derler ya çokta klasiktir. Anadolu tabiriyle derler bunu ve yakalandık. Pahalı bir gezi olacak gibi görünüyor. Elbette biliyorum yasaklanmış olduğunu biliyorum, yalan atacak halim yok. Lakin biz böyle şeyleri hep çok bildiğimizi zannedip, biraz salağa yatıyoruz. Hata sayılırsa bu bir kusur. Bu havada us almaz bir şey” dedi.

Cezası takdim edilen S.E.’ye polis eve gitmesini, her yerde yakalanması halinde bir canice daha yiyebileceğini hatırlattı.

İsa Akar – Gazi Taş – Akif Yılmaz

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 711
Cevap bırakın