HONOR Band 6 tanıtıldı

HONOR Band 6 tanıtıldı

HONOR Band 6 tanıtıldı

Gençlere karşın teknolojik ürünleriyle değer yaratan HONOR, en yeni ürünlerini dünyanın önde gelen Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2021’de tanıttı. HONOR, dijital olarak düzenlenen etkinlikte yeni zeki bilekliği HONOR Band 6’yı ve dizüstü bilgisayar serisi MagicBook Pro’nun 2021 versiyonunu teknoloji meraklılarının beğenisine sundu.

HONOR’un en yeni zeki bilekliği Band 6, özellikleri ve tasarımıyla kullanıcıların gözdesi olmaya hazırlanıyor. 1.47 inç’lik AMOLED ekranında 194 x 368 çözünürlüğe sahip olan Band 6, 2.5D kavisli camıyla da oldukça şık bir görünüş sunuyor. HUAWEI TruSeen™ 4.0 7/24 kalp ritim takibi, kandaki oksijen seviyesini gösteren SpO2 ölçümü ve HUAWEI TruSleep™ detaylı uyku takibi gibi özellikler sunan Band 6, kadınlara karşın periyod takibiyle de sağlığınızı her yönüyle kontrol etmenizi olası kılıyor.

Band 6: Bir zeki bileklikten fazlası

10 ayrı profesyonel spor modunun yanına yeni ve popüler spor dallarıyla ilgili egzersizleri de takip edebilen HONOR Band 6, egzersizi otomatik olarak tespit edip, ayrıntılı takip modunu da aktifleştirebiliyor. Spor takibinde koşu mesafesi, vakit, tempo, yakılan kalori gibi değerleri gösteren zeki bileklik, 50 metreye dek suya dayanıklılığı sayesinde yüzerken de kullanılabiliyor. Hatta yüzme esnasında kulaç frekansınız ve yüzme mesafenizi de ölçüyor.

14 güne dek batarya ömrüne sahip olan HONOR Band 6, yoğun kullanımda bile 10 jurnal batarya süresi sağlıyor. Manyetik şarj ünitesine kolayca yerleştirilebilen bileklik, çabuk yük özelliği de barındırıyor. Bu sayede bilekliğinizi sadece 5 dakika sorumluluk ederek, 2 gün boyunca kullanabiliyorsunuz. Bluetooth üzerinden telefon aramalarını ve bildirimleri hemencecik gösterirken, zeki telefonunuzun kamera deklanşörü olarak da atama alabiliyor. Göktaşı Siyahı, Martı Grisi ve Mercan Pudrası gibi renk seçeneklerine sahip olan HONOR Band 6, zeki bileklik standartlarını bitmiş belirlemeye hazırlanıyor.

CES kapsamında tanıtılan ürünler aralarında en iyileri ödüllendiren Newsweek, Android Authority ve Tech Radar gibi yayınlardan tam puan alan HONOR Band 6, Android Authority tarafından “CES 2021’in En İyileri” ödülüne layık görülürken “CES 2021’in En İyi Giyilebilir Teknolojileri” arasına girmeyi başardı.

MagicBook Pro 2021 – ile taşınabilirlik bir üstteki seviyeye çıkıyor

CES 2021’de tanıtılan bir öteki HONOR ürünü ise, hafif lakin dinç portatif dizüstü bilgisayarı MagicBook Pro 2021 oldu. Gücünü Intel Core i5-10210U işlemciden alan HONOR MagicBook Pro 2021, barındırdığı NVIDIA GeForce MX350 özelliğiyle de grafik gücünü ortaya koyuyor. 16.1 inç’lik Full HD ekrana sahip olan dizüstü bilgisayar, bu panelde yüzde 100 sRGB kapsamı sunarak, bilhassa tasarımcılar ve profesyonellerin işini kolaylaştırıyor. 16 GB’lık DDR4 belleğe ve 512GB’lık NVMe SSD depolamaya sahip olan bilgisayar, rahat pop-up web kamerası ve birdenbire artı antre-çıkış yuvasıyla da uygulama kolaylığı sağlıyor. 56Wh’lık pil barındıran HONOR MagicBook Pro 2021, tek şarjda 11 saate değin egzersiz imkânı tanıyor. Çabuk çok miktar özelliği de olan bilgisayar, sadece 30 dakikada yüzde 50 çok miktar seviyesine ulaşarak, taşınabilirliği de bir üst seviyeye çıkarıyor.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 595
Cevap bırakın