Rocket Lake-S’ten fantastik sürat

Rocket Lake-S’ten fantastik sürat

Rocket Lake-S'ten fantastik sürat

Intel’in mart ayında tanıtılması beklenen yeni işlemci ailesi Rocket Lake-S hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ederken, ortaya çıkan yeni bir video oldukça heyecandırıcı. Vworld kadar sızdırılan gizemli videoda göründüğü kadarıyla Rocket Lake-S CPU, bütün 6.9 GHz frekansa erişebiliyor.

Anında altında göreceğiniz videoların kimin tarafından çekildiği bilinmiyor. Rahat bir şekilde çekilen video kaydına titiz baktığınızda, işlemcinin 6923 MHz’e ulaştığı görülürken, işlemcinin büyük muhtemelen Z590 serisi olan bir Gigabyte anakart üzerine konumlandırıldığı varsayım ediliyor.

???????CPU??????, ???Z590?11?CPU?#GIGABYTE #AORUS #INTEL #Z590 @AorusOfficial @LinusTech @tomshardware @VideoCardz @[email protected] @anandtech @HEXUSNET pic.twitter.com/GQc9IyLMMJ

— VWorld (@PttpcWorld) January 8, 2021

8 çekirdekli yapıda olan işlemci videolardan birinde 6923 MHz‘e ulaştığı görülürken, kullanılan bellekler de 1.83V’ta 6666 MHz’e sürat aşırtılmış durumda.

Belirtilenlere kadar bu video, yeni işlemci ailesi hakkında heyecan yaratmak için ve dosdoğru Intel göre da kaydedilmiş olabilir.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet


Yazar: admin

Görüntüleme: 26 defa

Kategori: Teknoloji

Yayınlanma Tarihi: 11 Ocak 2021

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50