ROG’dan yeni interaktif deneyim

ROG’dan yeni interaktif deneyim

ROG'dan yeni interaktif deneyim

ROG’dan yeni interaktif deneyim… ROG’dan yeni interaktif deneyim… ASUS Republic of Gamers (ROG), CES 2021 bünyesinde düzenlediği ROG For Those Who Dare adlı sanal lansman etkinliğinde son teknoloji oyuncu ekipmanları ve teknolojilerini Citadel XV adını verdiği yeni interaktif deneyimle duyurdu. ROG’nin bugüne kadar kendi geliştirdiği birincil sanal tecrübe olan Citadel XV, izleyicilere markanın görsel evrenine ve en son ürünlerine yakından bakma fırsatı veriyor. İnsanların bir araya geldiği etkinliklerin düzenlenemediği bu dönemde, ROG oyunlardan ilham alarak yeni bir faaliyet türü ortaya çıkardı.

2021’in yenilikleri

2006’da kurulduğundan bu yana Republic of Gamers’ın temelinde oyun tutkusu yer alıyor. İşe birinci derslik anakartlar ve bilgisayar bileşenleri geliştirerek başlayan ROG, hemen eksiksiz bir oyun deneyimi oluşturan kapsamlı bir ekosistem sunuyor. 15 takvim bu uzmanlık ilk önce interaktif bir deneyim sıralamak için kullanıldı.

Tüm dünyayı etkisine bölge salgın döneminde insanların ROG ürünlerini görebilmesi için yeni bir yol sunmak nedeniyle yola meydana çıkan ROG geliştiricileri, oyun sevgilerini yansıtan yeni bir interaktif tecrübe hazırladı. Moonshine Studio ile güçlerini birleştiren ASUS Design Center (ADC), ROG görsel evreninden hikayeler taşıyan iddialı bir sanal ortam geliştirdi. Bu ortamda en yeni ROG cihazlarını bakmak ve FPS türünde bir mini oyuna dahil almak mümkün.

Kaleye adım atın

ROG Citadel XV deneyimi oyuncuları ROG görsel evreninin karakterleri ve hikayeleriyle tanıştırıyor. Oyuncular 2021 ve sonrasında piyasaya çıkacak son teknoloji ekipmanları dört öbür temadaki demo odalarında özgürce görebiliyor.

Oyuncuların görebileceği ürünler aralarında ROG Gladius III kablosuz oyuncu mouse’u, ROG Claymore II RGB mekanik klavye, ROG Swift PG32UQ 4K 32 inç oyuncu monitörü, çift ekranlı Zephyrus Duo 15 SE oyuncu ekranı, ROG Strix SCAR 15 ve 17 oyuncu dizüstü bilgisayarları ve XG Mobile harici grafik işlemciye sahip ROG Flow X13 dönüştürülebilir oyuncu dizüstü bilgisayarı yer alıyor.

Turun ardındaki açılan poligonda oyuncular nişancılık yeteneklerini ve reflekslerini ufak bir oyunda test edebiliyor.

Geleceğin dünyası

ROG Citadel XV; ROG tasarımcıları, mühendisleri ve geliştiricilerinin büyük bir tutkuyla gerçekleştirdikleri bir proje oldu. Bu projeyle oyunlar ve oyun geliştirme konusunda derinlemesine us edinen ROG, geliştiricilere, tasarımcılara, oyunculara ve oyun dünyasındaki herkese şiddet veren yeni teknolojiler sunma arzusunu yeni bir boyuta taşıdı. Geliştirici takım Citadel XV’i genişletmeyi ve yakın gelecekte indirilebilir içerikler sunmayı da planlıyor. ROG’dan yeni interaktif deneyim

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 1528
Cevap bırakın