Rüyada Aba Bakmak

Rüyada Aba Bakmak

Rüyada Aba Bakmak

Bakınız; (Rüyada hırka bakmak, Rüyada elbise görmek)

Kişi rüyasında abadan üretilmiş bir elbise giydiğini görürse, yoksul bir duruma düşecek, kederli, üzüntülü bir döneme geçiş yapacaktır. Rüyada abadan yapılmış elbise giydiğini görebilen bir birey, bedensel özgürlüğünü kaybedecek, parasal açıdan sıkıntıya düşecek demektir.

Rüyada renkli biçimde aba giyilmesi, hayırlı bir habere, şans ve sevinç günlere açılan bir kapı demektir. Rüyada gördüğünüz renkli aba, uzun zamandır istediğiniz bir şeyin, pürüzsüz bir şekilde gerçekleşeceğini ve hayırlara vesile olacağını bildirir.

Rüyada aba bakmak, beklentilerinizin, emeklerinizin ve isteklerinizin gerçekleşeceğini bildirir. Rüyasında aba gören kişi, güvenebileceği insana ve huzurlu bir hayata kavuşur; mental sorunlarından ve endişelerinden kurtulur, rahata erer. Rüyada aba görmek; ferahlığa, fiziksel sorunlardan sıyrılmaya ve mutluluğa işarettir.

Bir rivayete tarafından de rüyada aba bakmak, yakın zamanda yolculukla yapılacağı ile yorumlanır. Rüyasında aba görebilen kimse, kendisi için kayda değer olan birinin ya da çevresinde önemsenen birinin desteğiyle problemlerini çözüme kavuşturacak demektir.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 565
Cevap bırakın