Rüyada Abajur Bakmak

Rüyada Abajur Bakmak

Rüyada Abajur Bakmak

Rüyada Abajur ile ilgili her ne şekilde olursa olsun abajur ile ilgili bir şey görmek bahtı açık bir Rüyadır. Bu rüya yakın gelecekte bir işten maddesel bir gelir sağlanacağını belirtir. Rüyada beyaz, kırmızı, mavi, yeşil, mor, siyah, pembe yada ayaklı bir abajur görmek, faydalı bir işe başlamaya, geliri önceden aşina ve emin olan işleri yorulur. Rüyada abajur, o anda bilmediğiniz, daha daha sonra ortaya çıkabilecek bir işten maddi gelir sağlamak anlamına da kazanç. Rüyada abajur yakmak iyi habere, abajur olmak iyiliğe, abajur takmak faydalı işlere, abajur lamba yorumu ise maddesel gelir anlamına kazanç.

Rüyada abajur yakmak

Rüyada Abajur yaktığını bakmak iyi bir haber olarak deyiş edilmiştir. Abajuru kendi yakan birey bir fırsatı değerlendirecek demektir. Keza abajur yaktığını görebilen muvaffakiyete, izzet ve zafere ulaşır.

Rüyada abajur olmak

Rüyada abajur edinmek, çoğu kimse için yararlı olabilecek bir işe başlayacağınıza ve herkese iyilik edeceğinize işarettir. Bekar birinin abajur alması üzel, şerefli ve ahlâk-ı hasene sahibesi biriyle evlenmeye alamettir.

Rüyada abajur takmak: Rüyada Abajur takmak yapacağı işten başkalarının yararlanmalarına izin verilmeyeceğine işarettir.

Rüyada abajur lamba görmek:Rüyada her ne şekilde olursa olsun abajur ile ilgili bir şey görmek, yakın gelecekte bir işten bedensel bir gelir sağlanacağını belirtir.

Rüyada abajur satın edinmek

Rüyada Abajur yararlı bir işe başlamaya, geliri evvelden aşina ve belirlenmiş olan işleri belirtir. O anda bilmediğiniz, daha sonradan ortaya çıkabilecek bir işten gelir temin etmek anlamına gelir.

Rüyada abajur armağan elde etmek

Hayırlı bir habere işarettir. Rüyada Abajur iyi haberdir. Abajuru kendi yakan birey bir fırsatı değerlendirecek demektir. Bekar birinin rüyada beyaz abajur görmesi evleneceğine işarettir.

Rüyada pembe abajur görmek: Rüyada pembe abajur görmek te iyiye yorulduğu gibi mehtaplı geceler yaşayacağınıza muhabere eder.

Rüyada abajur kırılması

Seyahat etmeye veya yolculukla sözcük grubu edilir, can sıkıntısı ve üzüntünün gitmesine yorulur. Bir Takım tabirciler abajurun kırılmasını bir şeyi arzu edip de ona kavuşamamak olarak yorumlamışlardır.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 523
Cevap bırakın