Rüyada Abdest Alıp Kuran Okumak

Rüyada Abdest Alıp Kuran Okumak

Rüyada Abdest Alıp Kuran Okumak

Rüyada abdest alıp Kur’ân okumak, günahların mahvına, huzur ve sürura delâlet eder. Rüyada abdest aldığını bakmak, hayra, sevince, güç müşküllerin halline delâlet eder.

Rüyada bir çeşmede abdest aldığını görmek, hayır ve bolluk ile tâbir olunur. Dağ eteğinde kaynayan bir sudan abdest aldığını bakmak ve namaz kılmak, günahlardan temizlenmeğe ve kalb safasına delâlet eder.Tamamlayıcı başlık için bakınız rüyada abdest olmak.)

Hasta bir adamın denizde yıkandığını ve abdest aldığını görmesi, Allahu Teâlâ’nın ona şifa vereceğine; borçlu birinin görmesi, borç ve sıkıntıdan kurtulacağına ve korktuğu şeylerden muhakkak olmaya delâlet eder.

Kur’ân-ı Kerim Rabbimizin mübarek kelâmıdır, ondan keza hayatta olanlar, hem de ölüler için şifa ve rahmet vardır. Bu sebeple rüyada Kur’ân veya ondan bir şey okuduğunu görmek, izzet ve yüceliğe, şeref ve şana delâlet eder.

O birey günahkârsa Allahu Teâlâ onun günahlarını bağışlama ve tevbesini kabul buyurur. Yoksul ise zenginlik ile nimetlenir, borçlu ise, borcu ödenir.

Rüyada Kur’ân-ı Kerim’i güzel sesle ve makamla okuduğunu bakmak, izzet, yücelik ve hoş bir şöhrete delâlet eder.

Yine rüyada Kur’ân-ı Kerim’i harflerini tahrif ederek okuduğunu görmek, haktan dönmeye ve ahdini bozmaya işarettir. Eğer okuduğunu ne olduğunu bilemiyorsa, bu kere rüya yalan şahitliğine delâlet eder.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet


Yazar: admin

Görüntüleme: 17 defa

Kategori: Rüya Tabirleri

Yayınlanma Tarihi: 09 Ocak 2021

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50