Rüyada Abdest Dağıtmak Bakmak

Rüyada Abdest Dağıtmak Bakmak

Rüyada Abdest Dağıtmak Bakmak

(Keza bakınız Tuvalet, Necaset, Sidik)

Rüyada abdest karışıklığa itmek, beladan, sıkıntıdan ve kederden kurtulmaya delalet eder.

Rüyada küçük abdest yaptığını görmek, üzüntülerin gideceğine alamettir.

Rüyada abdestini bozan birey, varlıklı ise malının zekatını verir. Bir kimse rüyasında, kendisinden kuru bir şey çıkmakla abdestinin bozulduğunu görürse, sıhhat ve afiyeti için malını harcayacağına delalet eder.

Kişinin rüyasında abdest yaptığı yeri bilmemesi, malını nafile harcayacağı ile sözcük grubu olunur. Tekrar kişinin bir yere abdest edip üzerini toprakla örttüğünü görmesi, bir malı bir yere gizlemeye delalet eder.

Rüyada minik abdest ayırmak, fakir için zenginliğe; gezgin için memleketine dönmeye delalet eder. Kişinin yerinde bir yere yahut tuvalete tuvaletini yapması, sıkıntılarından kurtulmaya delalettir.

Rüyada insanların görebileceği herhangi bir yere tuvalet yerine getirmek, kişiyi sıkıntıya sokacak bir şey yapmaya işaret eder. Sidiğin bir kısmını işeyip bir kısmını tutmak, mevcut sıkıntının gitmesiyle birlikte malının bir kısmını kaybetmeye işarettir.

Rüyada bilinmeyen bir yerde küçük abdest parçalamak bilinmeyen bir kadınla evlenmeye kötüye işaret eder.

Rüyada sidiği sıkışıp da su dökecek yer bulamamak, bir şey gizli tutmak istendiği halde uygun bir yer bulamamaya; tuvaleti kolaylıkla yaptığını görmek, rızkın basit teminine; zorlanarak işediğini bakmak, geçim hususunda zorluklarla karşılaşmaya yorulur.

Rüyada kişinin gömleğine tuvalet yaptığını görmek evli kişiler için çocuk sahibi olmaya, bekar için evlenmeye işarettir. Leğen, testi, şişe ve yarı kaplar içine yahut bir kuyuya işemek bir kadınla nikahlanmaya delalet eder.

Rüyada büyük abdest ihtiyacını tamir etmek mülk ile sözcük grubu olunur. Kişinin abdest yaptığı yer bilinmez ise, bilmediği bir yere parasını harcar ve fiziki kayba girer.

Abdest Parçalamak

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 723
Cevap bırakın