Rüyada Abdest Dağıtmak

Rüyada Abdest Dağıtmak

Rüyada Abdest Dağıtmak

Beladan, sıkıntıdan, kederden kurtulmaya delâlet eder. Rüyada ufak abdest yaptığını görmek, üzüntülerin gideceğine alâmettir. Zengin ise malının zekâtını verir. Bir kimse rüyada kendisinden kuru bir şey çıkmakla abdestinin bozulduğunu görse, sağlık durumu ve afiyeti için malını harcayacağına delâlet eder.. Kişinin rüyada abdest yaptığı yeri bilmemesi, malını boş yere harcamakla deyiş olunur. Yine bir yere abdest edip üzerini toprakla örttüğünü görmek, bir malı bir yere gizlemeğe delâlet eder.

Minik abdest karışıklığa itmek yoksul için zenginliğe, esir için azad olmaya, gezgin için memleketine dönmeye kötüye işaret eder. Yerinde bir yere yahut tuvalete bevletmek sıkıntıdan kurtulmaya, İnsanların görebileceği herhangi bir yere bevletmek kişiyi sıkıntıya sokacak biir şey yapmaya, Sidiğin bir kısmını işeyip bir kısmını yakalamak mevcut sıkıntının gitmesiyle birlikte malının bir kısmını kaybetmeye işarettir. Bütünleyici başlık için bakınız rüyada abdest almak.)

Rüyada bilinmeyen bir yerde küçük abdest yarmak meçhul bir kadınla evlenmeye, Sidiği sıkışıp da su dökecek yer bulamamak bir şeygizlemek istediği halde uygun bir yer bulamamaya, Bevlini kolaylıkla yaptığını bakmak rızkın kolay teminine Zorlanarak işediğini bakmak geçimini sağlama hususunda zorluklarla karşılaşmaya, Gömleğine bevlettiğini bakmak evli için çocuğa, bekar için evlenmeye, Leğen, testi ,şişe ve sözde kaplar içine yahut bir kuyuya işemek bir kadınla nikahlanmaya, Büyük abdest ihtiyacını gidermek mülk ile yorulur.

Tuvalette büyük abdest karışıklığa itmek malını sarfetmeye, Herhangi bir kap yahut elbise üstüne bunu gerçekleştirmek bayan yüzünden sıkıntıya düşmeye, Nehir kenarı yahut vadide büyük abdest yarmak haksız yere töhmet altında tutulmaya, Biryere necaset yapıp üzerini toprakla örtmek malını defnetmeye, Yatağına büyük abdestini yerine getirmek uzun sürecek bir hastalığa yakalanmaya kötüye işaret eder. ( Keza bakınız Tuvalet, Necaset, Sidik.)

Ufak abdestini bozdugunu bakmak, sikintidan kurtulmaya, büyük abdestini yaptigini bakmak borçtan, hasta ise hastaliktan kurtulmaya isarettir.

Abdestini abdesthanede degil de açik ve herkesin görecegi bir yerde yaptigini bakmak, hakkinda bazi dedikodularin yapildigina, abdestini evinin odasinda bozdugunu bakmak, düsmanlarinin olduguna delalet eder.Bir baska rivayete görede ;Küçük abdest yaptigini görebilen kimsenin üzüntüsü gider.

Mal sahibi ise malin zekatini verir. Rüyada kendisine abdestsizlik hali vuku bulsa sikinti ve ihtiyacinin çok oldugunu görse, eger yolcu ise yola çikmasin. Çünkü yolu kesilir. Kendisinden kuru bir sey çikmakla abdestinin bozuldugunu görse, sıhhat için malini sarf ve infak eder.

Eger abdestini bozan sey akici ise malinin hepsini harcar ve infak eder. Eger, abdest yeri abdesthane gibi bilinen bir yer ise ihtiyaci için sarf edecegi seyin mesru ve maruf olmasina kötüye işaret eder. Abdest yaptigi yer, meçhul ise, bilmedigi yere malini harcar ve bundan bir sevap alamaz ve kendisine de sükür ve medh edilmez. Bunlarin tümü kendi istegi ile meydana kazanç. Bir yere abdest edip toprakla üstünü orttügünü görebilen kimse, bir finansal yere gömer.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 476
Cevap bırakın