Rüyada Baba Bakmak

Rüyada Baba Bakmak

Rüyada Baba Bakmak

Rüyada baba görmek, muradının incisini elde etmeye işarettir. Anne, baba, dede ve akraba görmek, hayır ile tâbir edilir. Bir Takım defa de rüyada baba bakmak, umulmayan yerden gelecek rızka işarettir. Rüyada baba tarafından sevildiğini ve okşandığını bakmak, tüm bela ve musibetlerden uzak kalmaya, sevinç ve sürura göze çarpan eder. Hasta birinin rüyada babasını görmesi, hastalıktan şifa bulacağının işaretidir. Rüyada babası kendisini bir yapı içerisinde oturttuğunu ve kendisi de binanın çatısını yükselttiğini görmek, dünya ve din işlerinde babanın yolunu peşine düşüp takip etmeye işarettir.

Rüyada baba ölümü görmek

Rüyada babanın öldüğünü görmek, Hayattaki babasını ölmüş bakmak, silinmiş acıların her yerde meydan bulacağına; babayı aileden biriyle ağız dalaşı eder görmek de, ayrılığa delâlet eder. Uyarı: Rüyada babasının öldüğünü bakmak, Rüyanızda ölmüş babanızı görmeniz fakirlere onun ruhunun şad olması için sadaka vermeniz ya da onun namına bir hayır yapmanız gerektiğine işarettir.

Rüyada baba göre sevilmek

Rüyasında babası göre sevildiğini görebilen kimse önünde şanslı bir yol açılacak demektir. Sorunların üstesinden gelineceğine işarettir.

Rüyasında babasını gören kimse zor bulur ve olayların üzerine cesurca gidebilir. Böylece sorunlardan sıyrılır. Rüyayı gören kişinin babası yaşıyorsa bu işbirliği mutlu edecektir. Babası ölmüşse, bir zaman sonradan bir müjde ve sevilen biri gelecektir.

Nablusi: Rüyada babasını gören muradına erişir. İnsanın gördüğü en şanslı rüya, anası, babası, dedesi ve akrabalarını görmesidir.

Bir kimse rüyada babasını görse, eğer rüyayı gören ihtiyaçlı ise, ummadığı yerden rızkı kazanç ve birisi ona cömertlikte bulunur. Eğer yitiği varsa onu bulur, eğer hasta ise iyileşir. Babası kendisini bir yapı içerisinde oturttuğunu ve kendisi de binanın çatısını yükselttiğini görse, dünya ve din işlerinde babasının yolunu peşine düşüp takip eder ve bu yolda yükselir.

Rüyanızda babanızı görmeniz; onun size karşı olan duygu ve düşüncelerinin şekline tarafından yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında babasını görmesi; muradına ereceğine işarettir.

Baba görmek Rüyaların en hayırlısıdır

Rüyaların en hayırlılarından birisi babasını, annesini, dedesini ve akrabalarını görmesidir. Kişinin rüyasında babasını görmesi; eğer fakir durumda ise, hiç beklemediği bir yerden rızık geleceğine ve birilerinin o kimseye cömertlikte bulunacağına, eğer kayıp bir şeyi varsa onu bulacağına, hasta ise şifa bulup iyileşeceğine kötüye işaret eder.

Rüyada babayı bir binada otururken görmek

Bir kimsenin rüyasında babasını bir binanın içinde oturttuğunu ve kendisi de binanın çatısını yükselttiğini görmesi; o kimsenin din ve dünya işlerinde babasının izini peşine düşüp takip edeceğine muhabere eder.

Rüyada babanın yüzünü asık bakmak

Rüyanızda babanızı yüzü asık bir şekilde görmeniz; size alınmış olduğuna, onu ölmüş olarak görmeniz; babanıza aleyhinde davranışlarınızı her tarafta gözden geçirmeniz gerektiğine, babanızın evi terk edip gittiğini görmeniz; sizi sarsacak can sıkıcı bir haberle karşılaşacağınıza, babanızın sizinle sert bir dille konuştuğunu görmeniz; onun size aleyhinde sevgi ve şefkatinin devam ettiğine yorumlanır.

Rüyada babasını görebilen muradına erişir

Rüyada babasını gören kimse muradına erişir, insanın gördüğü en bahtı açık rüya, anası, babası, dedesi ve akrabalarını görmesidir. Bir kimse rüyada basını görse, eğer rüyayı gören ihtiyaçlı ise, ummadığı yerden rızkı gelir ve birisi ona cömertlikte bulunur. Eğer rüyayı görenin herhangi yitiği varsa onu bulur, hasta ise iyileşir.

Hasta birinin rüyada babasını görmesi

Babasını rüyada görebilen hasta ise iyileşir, sıkıntısı varsa rahatlığa kavuşur, ihtiyacı varsa birisi cömertçe giderir, yitiği varsa bulur, bir muradı varsa yerine kazanç.

Babanın iyi hali kişinin kendi durumuna, babasını bir işte peşine düşüp takip etmek onun meslek ve meşrebiini devam ettirmeye, Babaya derin saygı ve tazim Allah’a itaat etmeye, ona isyan Allah’ın emirlerine uymamaya, Babanın gülümsemesi ilahi hoşnutluğa kötüye işaret eder.

rüyada baba ile tartışmak: Rüyada baba ile kavga etmek ayrılığa, aileden ayrılığa işarettir.

Genel olarak Babanızı rüyada bakmak, isteklerinizin gerçekleşeceğine, helal kazanca, rüyayı görebilen kişinin babası vefat etmiş ise ihtiyacı olanlara yardım etmesi gerektiğine, hayatta olan babayı ölmüş görmek, unutulmuş acıların yenileneceğine, ailede herhangi biri ile babayı kavga ederken bakmak, ayrılığa, babayı hasta görmek, kazancın boşa harcanacağına, babasını tekrar evlenmiş bakmak, kısmete ve başarılı bir hayata, anne ile babayı kavga ederken bakmak, aileden ayrılığa, babanızı, sizi okşarken görmek, bütün kötülüklerden uzak olarak hayatınızı sürdüreceğinize, babanızı sıkıntılı bakmak, nasihatlerini dinlemediğiniz için size kırılacağına işarettir.

Rüyasında babasını görebilen kimse güç bulur ve cesaretle olayların üstüne gidebilir. Böylece zorluklardan kurtulur. Rüyayı gören kişinin babası sağsa bir işbirliği sevinç verecektir. Babası ölmüşse, kısa bir süre sonra bir müjde ve sevilen biri gelecektir.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 544
Cevap bırakın