Rüyada Babam Bakmak

Rüyada Babam Bakmak

Rüyada Babam Bakmak

Ayrıca bkz: Baba ile Kavga Etmek Bakmak, Sevgilinin Annesi Bakmak, Anneyi Bakmak

İş hayatı ve mesleki bilgilendirme biçiminde görülen bir rüyadır. Rüyayı görebilen kişinin iş hayatında yükselişe geçecek bir grafiğe sahip olacağına, hayatını devam ettirirken başarılı olacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyada baba görmek rüyayı gören kişinin bir mesleği veya bir ticari hayatı olduğuna ya da kısa zaman içerisinde iş sahibi olarak, öbür projelere imza atabilmek için gece gündüz çalışacağına, insanlara yardımcı yapabilmek ve başarıyı hakkı ile devam ettirebilme düşüncesinde olacağı biçiminde yorumlanmaktadır. İş hayatında veya mesleki hayatta işin en iyileri ile çalışmak için zaman kollayacağınıza, işinizi en iyisi olabilmek için millet ile düşünce alışverişi yapacağınıza, zamanı geldiği zaman işiniz içerisinde sanatçı denilebilecek adamlar ile irtibat kurarak başarmak için mücadele sarf edileceğine delalettir.

Rüyayı gören kişinin hayatında köklü şansın dönmesi yapacağına, hayatını kurarken bazı esas olayların değişmemesine uyarı ederek kendini ve çevresini her tarafta şekillendirerek farklılaşacağına delalettir.

Rüyada Babamla Kavga Etmek

Rüyamda öz babamla ile tartışma ettiğimi gördüğüm vakit, kendi işimin olduğuna veya işim olmadan bir becerimin olduğuna yaptığım meslek üzerinde yoğunlaşarak en iyisi olmak namına hamleler yapacağım biçiminde yorumlanan bir rüyadır. Yapılan hamleler sonucunda işlerimin açılacağına, açılan işler ile bol verimli günlerin olacağına, yeteneklerim ve becerilerim doğru yaşadığım çevreden tebrikler alarak, ses getiren işler ile başarılara imza atacağım biçiminde yorumlanmaktadır.

Rüyamda üvey babamla ile tartışma ettiğimi gördüğüm vakit, uzun süredir belirtilen bir iş ya da proje üzerinde çalıştığıma ya da becerilerim ile uğraşacağıma, uzun süre sonra, uğraşlarımın karşılığını alarak koskocoman kazançlar elde edeceğime delalettir.

Rüyamda arkadaşım babamla tartışma ettiğini gördüğüm zaman karakterim, üretim, insanlar ile olan ilişkiler keza yaptığım meslek sayesinde ayrıca toplumda keza de iş dünyasında saygın biri olduğuma ya da çoğalan işler ile olacağıma, karakterimin sağlamlaşarak oturmasını kalkmasını bilen birisi olarak sözü dinlenen ve sevilen birisi olacağım biçiminde yorumlanmaktadır.

Rüyada Babamın Ağladığını Görmek

Rüyamda babamın evde ağladığını gördüğüm vakit, hasta olacağıma ya da benim çevremde olan bana yakın birinin hastalanarak şiddet zamanlar geçireceğimize, zor zamanların sonucunda sabrımız tamamen iyi günler göreceğimize, hastalıklardan kurtularak eskisinden daha dinç birisi olarak hayatıma devam edeceğime ya da devam edeceğimize delalettir. Hayatın düzene girerek mutlu batmış günlerin yakın olduğu şeklinde söylenti edilir.

Rüyamda babamın gizli olarak ağladığını gördüğüm süre, düşlediğim arzularımın olduğuna veya vakit içerisinde oluşarak arzularımın yerine geleceğine, gönlümde sevdiğimin olduğuna, gönlümden geçenlerin şanslı olmasına ve hayra karşı bir özellik oluşturarak her şeyin istediğim gibi olarak mutlu olacağıma ve sevdiğim ile kavuşarak tüm dileklerimin kabul olunacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Babamla Konuşmak

Rüyada babamla evde konuştuğunu gördüğün süre, iş sahibi olacağınıza ya da meslek edineceğiniz bir iş ile okul gibi ortama gireceğinize başarıya ulaşmak için çok çalışarak iş ortamında sözünüzün geçeceği zamanların olacağına delalettir. Zaman ile herkesin dikkatini çekerek başarılarınızı sergileyeceğiniz sinyali veren bir rüyadır.

Rüyada babamla dışında konuştuğunu gördüğün vakit, işinizi sevdiğinize ya da iş edindiğiniz süre seveceğinize, çevreniz ve birçok birey tarafından takdir edilecek kadar başarılı işlere imza atacağınıza ve keyifli günler görerek çok mutlu olacağınıza delalettir.

Rüyada babamla ayaküstü konuştuğunu gördüğün süre, hayatınızda bir tasa olduğuna ya da süre ile oluşacağına belirtilmiş bir zaman bu dert ile boğuşarak içinizin sıkılacağına bir sebep olarak işlerin aksine dönerek dertlere ve sorunlara ilaç olunacak bir çözüm olacağına delalettir.

Rüyada babamla bağırarak konuştuğunu gördüğün vakit, hayatınızda kuvvet günlerin olduğuna, gönülsüzce girdiğiniz bu zorlama döneme aileniz yardımı ile veda edeceğinize, zorlukların biterek kurtuluşun görüleceği biçiminde yorumlanmaktadır.

Rüyada Babamın Cenazesini Görmek

Rüyayı görebilen kişinin inançlı biri olduğuna inancı sayesinde zorluklar ile başa çıkarak zorlukların üstesinden gelinebileceği şeklinde yorumlanmaktadır. 

Her türlü sıkıntı ile kişi yaşamı her tarafında karşılaşabileceğine “Allah dağına göre kar verir” deyimi ile örtüşerek tasa geldikçe güçleneceğinize, dertlerin üstesinden gelecek bir çözüm üreterek, her daim üretebileceğine ve her türlü sıkıntıyı alt edebileceğine, her zaman zoru başarmayı seçtiği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada babamın öldüğünü bakmak ve onun cenazesinin olması kişinin azmi ve başarı odaklı yaşamı doğruca kariyerinde en üst noktaya çıkması epeyce basit olacak olup, elbet belirli bir zaman alacağı gibi rivayetler de mevcuttur.

Rüyada Babamın Evlendiğini Görmek

Aile içi rahat ve mutluluğu temsil eden bir rüyadır. Şahısların huzurlu günler görmesine, neşelendirici ve neşe doymuş anlar yaşamasına vesile olacak bazı olaylar ile karşılaşılacağına, keza kişisel olarak ayrıca aile olarak mutlu olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Babam

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 586
Cevap bırakın