Rüyada Babamı Görmek

Rüyada Babamı Görmek

Rüyada Babamı Görmek

Rüyada baba görmek kişinin çok kaslı ve kudretli olarak yaşam içerisinde başarılı ve fazla zengin olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyayı gören kişi küçüklüğünden bu yanlamasına çalışarak, başarıyı hak etmiş birisi olduğuna, fiziksel ve maneviyat gelişim sağlamak amacı ile elinden gelenin fazlasını her zaman yaparak, rüyayı görebilen şahısların finansal olarak kudretli olacağına ve dini açıdan inancı ile herkesi hayran bırakarak kudretli bir insan olacağına delalettir.

Rüyada babasını gören bireynin en ufak korkusunun olmayacağına olduğu vakit korkularının üstüne artan bir şekilde tüm hataları ile yüzleşeceğine ve bütün korkularından kurtularak sorunsuz bir insan haline geleceği biçiminde yorumlanmaktadır. Mutluluğun bulgu namına sıfır sorun mantığı güttüğüne veya o mantığı edineceği biçiminde söylenti edilmektedir.

Rüyada Babamı Ağlarken Bakmak

Rüyamda babamı hıçkırarak ağlarken gördüğüm zaman gerçek bir aile saadeti yaşayacağıma, ailem içerisinde var olan kardeşlerim, anne ve babam gibi hayat unsurları ile uzun ömürlü, sağlıklı, huzur dolu günler görerek sorunsuz hayat süreceğim ve mutlu olacağımız günler olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyamda babamı sessizce ağlarken gördüğüm zaman, aileme tabi biri olduğuma ya da yaşanacak bir takım olaylardan sonradan daha fazla aileme bağlanarak tamamı ile kendimi anneme, babama ve kardeşlerime adayarak mutluluğu ailemde arayacağıma ve ailem ile el ele vererek başarılı işler ortaya çıkacağına delalettir.

Rüyamda babamı dar ağlarken gördüğüm vakit, bir takım hatalar yaptığıma ya da zamanla yapmaya devam ederek hatalarımın farkına varacağıma, hatalarımın farkına varmama sebep olacak kişinin ailem içerisinde etkili bir birey olan abim veya babam gibi birisinin olacağına, ailemin yardımı ile hatalarımın üzerine gitgide artarak daha dar ve huzurlu bir etraf elde edeceğime delalettir. Hatalarımı tekrar etmemem için ailem ile aralıksız çaba içerisinde olacağı biçiminde bir rivayet mevcuttur.

Rüyada Babamı Namaz Kılarken Görmek

Rüyada babamı camide namaz kılarken gördüğüm vakit yaşamım her tarafında bahtı açık bir ömür geçireceğime, babamın fiziki veya maneviyat baskı duruma düşerek veya zaman içerisinde gelişecek olaylar sayesinde ilk olarak fiziki darlığa düşeceğine, zorlama zamanların olduğu süre diliminde dua edeceğim, dualarımın kabul olunarak babamın sıkıntıdan kurtulacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyada babamı odada namaz kılarken gördüğüm vakit, babamın mağdur durumda olduğuna, uzun süredir borçlu olduğuna, borçlarından dolayı bezginlik yaparak hastalandığına, babamın kötü günler geçirerek çok fena olduğuna bu durumun bir süre sonradan geçerek iyi günler göreceğine huzursuzlukların ve sıkıntıların biteceği biçiminde bir rivayet mevcuttur.

Rüyada babamı hacda namaz kılarken gördüğüm vakit, fazla mutlu günler göreceğime bu günlere kendimi hazırlamam gerektiği, mutluluktan uzun zaman gözümü açamayarak, hasret duyduğum hoş günlere delalettir.

Rüyada Babamı Hasta Görmek

Rüyada hastanede babamı hasta gördüğüm süre, Allah’ın isteklerine ve emirlerine riayet eden biri olduğuma bu davranışlarımdan ötürü Allah’ın sevdiği kulları arasına girerek isteklerimin yerine geleceğine, Allah’ın bir takım güzelliklerinden, dua etmeden gönülsüzce birden bire nail olacağıma ve mutluluktan neşeli günler göreceğime delalettir.

Rüyada ofiste babamı hasta gördüğüm süre, maddesel ve maneviyat şiddet günler geçirdiğime, geçirilen şiddet zamanların ırk tarafından ileriden gülerek bahsedileceğine, rüyayı gördüğüm vakit zorlama günlerine sonuna geldiğime ve yaşamım içerisinde rahata ereceğime, fena kişiliklerden ve durumlardan kurtularak kurtuluşa çıkacağıma delalettir.

Rüyada evde babamı hasta gördüğüm süre, yaşamım içerisinde evlilik, kız arkadaş, para ya da afiyet gibi öbür durumlardan ötürü mutlu günler göreceğime, yaşadığım fena günlerin geçmişte kalarak artık kuytu bir nefes alacağıma, şiddet geçen günlerin geride kalarak ölümsüz olarak maddesel ve manevi rahatlığa ereceğime delalettir.

Rüyada Babamı Başka Kadınla Bakmak

Rüyada babamı tanımadığım başka kadınla gördüğüm zaman hayal kırıklıkları yaşayacağıma, yaşadığım düş kırıklığından ötürü güç günler geçireceğime, Geçen şiddet günlerin işime de etkisi olacağına ve performansımın düşerek zorlama çalışacağıma ve kazancıma da aracısız etki ederek kötü günler yaşayacağıma delalettir.

Rüyada babamı tanıdığım başka kadınla gördüğüm zaman,  fikir ve iş modeli olarak çok güvendiğim işler olduğuna ya da olacağına, ortaklık kurmayı düşündüğüm insanlardan gereken desteği alamayarak düş kırıklığına uğrayacağıma şiddet günler geçirerek zaman kaybı ve maddesel olarak gerileme kayıt edeceğime delalettir. 

Ayrıca bkz: Rüyada Ölmüş Babamı Bakmak, Rüyada Babamın Öldüğünü Görmek

Babamı

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 767
Cevap bırakın