Rüyada Babayla Kavga Etmek

Rüyada Babayla Kavga Etmek

Rüyada Babayla Kavga Etmek

Rüyada babayla tartışmak aile içindeki sıkıntıya, güçlüğe, tedirginliğe, başarısızlığa, fiziksel kayba, zahmete, zarar ve ziyana yorumlanır. Babayla ağız dalaşı; benzeşen, arkadaş ve akrabalar hakkında karamsar elde etmek anlamına gelir. Rüyada baba ile tartışma ettiğini bakmak iyi değildir. Konut içindeki bir can sıkıntısı ve müşkülatın varlığını sinyâl eder. Eğer baba ölmüşse bu rüya evladın babasına olan düşkünlüğünü gösterir.

Rüyasında kendisini babasıyla çekişme yahut uğraş edip kavgalı bir şekilde gören kimse, bulunduğu ortamda yaşayacağı otorite sorunlarını ifade eder. Rüya sahibinin ailede laf geçirme konusunda sıkıntılar yaşadığına yorumlanmaktadır.

Rüyada babayla kavga etmek, bununla birlikte hırs ve gücün simgesi olduğu da bilinmektedir. Babanızın sizinle kızgın bir şekilde sert bir dille konuşuyorsa, onun size karşısında sevgi ve şefkatinin devam ettiğine yorumlanır.

Bu rüyayı görenin babası ölmüşse fakirlere onun ruhunun şad olması için sadaka vermesi gerekiyor. Eğer yaşıyorsa gönlünü almalı, arayıp sormak gerektiğine sinyâl edilmektedir. Keza, iyilik yapmaya ve hayır işlemeye devam etmeniz gerektiğini bildirir.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 534
Cevap bırakın