Rüyada Baca Görmek

Rüyada Baca Görmek

Rüyada Baca Görmek

Rüyasında sürükleyici, temiz baca görmek kişinin konut sahibi olacağını haber verir.

Rüyada baca bakmak kismet ve bol rizka delalet eder. Bacanizdan siyah ve koyu duman çiktigini görmek, kismetinizin ve rizkinizin bolluguna, bereketine; bacanizdan hiç duman çikmadigini görmek evinizde dirlik olmadigina; bacanizin yikilmis oldugunu görmek düsmanlarinizin değil olacagina; bacanizdan bir kiremit düstügünü bakmak, evinizden bir kisinin yolculuga çikacagina isarettir. Rüyada evinizin bacasini tüterken görmek, evinizin bolluga, bolluk ve neseye kavusacagina isarettir. Baca arındırmak, tüm islerinizin normal bir sekilde yürüyecegine; bacanizin tutustugunu bakmak, kedere ve aciya; bacanizin yikildigini görmek, bir ilim haberi alacaginiza ya da aileniz bireylerinden birisinin agir bir hastaliga tutulacagina isaret sayilir. Bir baska rivayete görede: Bir kimsenin rüyada baca görmesi, ferahliga ve sevindirici bir haber alacagina isaret eder.

Evinizin bacasını tüterken bakmak, evinizde bolluğa, berekete,baca arındırmak, yakalandığınız hastalıktan kesin olarak kurtulacağınıza, benekli baca bakmak, düşmanlarınız kadar elbette aldatılacağınıza, bacanın yıkıldığını bakmak, aile fertlerinden birinin ağır hastalığına veye bir vefat haberine işarettir.

Evinizin bacasını tüterken bakmak, evinizde bolluğa, berekete,baca temizlemek, yakalandığınız hastalıktan kesin olarak kurtulacağınıza, lekeli baca bakmak, düşmanlarınız kadar kuşkusuz aldatılacağınıza, bacanın yıkıldığını bakmak, aile fertlerinden birinin ağır hastalığına veye bir ölüm haberine işarettir.

Kişinin rüyada baca görmesi, baht ve bol rızık ile anlatım tarzı olunur.

Kendi evinin bacasından siyah ve koyu bir duman çıktığını görmek, rızkın bolluğuna ve bereketine delâlet eder. Bacadan hiç duman çıkmadığını görmek, evdeki düzenin bozukluğunun işaretidir.

Evdeki bacanın mahvolmuş, yıkılmış olmuş olduğunu bakmak, hüzün ve üzüntüye işarettir.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 576
Cevap bırakın