Rüyada Badem Görmek

Rüyada Badem Görmek

Rüyada Badem Görmek

Rüyada mevsiminde görülen yeşil badem (çağla badem) pak kazanca, badem yemek yemek sıhhate ve mala, kar ve berekete, dikkat çekici eder.

Rüyasında tatlı badem yediğini görebilen, yediği tedarik değin helal para veya gelir elde eder. Rüyada badem görmek kazanç anlamına kazanç.

Yine rüyada badem ağacından badem toplamak meslek hayatında başarı için mücadeleye ve rüyayı görebilen kişinin para kazanamına işarettir.

Rüyada tatlı badem yemek yemek de kişinin iman tatlılığı tatması demektir. Rüyada acı badem gerçeği açıklama eder. Rüyada badem yemek para,sağlık ve afiyet demektir.

Bir badem ağacı da bir tanıdık olmayan temsil eder.

Kendini bir rüyada badem kabukları yağmuruna görür görmez yeni bir kıyafet alma anlamına gelir. Bir rüya Kuru badem üzüntü, öfke ve velvele demektir. Bir rüyada badem ağacından bir yaprak Yeme makam birinden para alma ve hediye haz anlamına kazanç.

Kuru badem muhabbete, Badem yemek mülk elde etmeye, Badem ağacından badem toplamak ya da olmak bir dava sebebiyle bir kimseden mal elde etmeye, Badem ağacı konut halkınaa karşı cömert, insanlara karşısında cimri birine, Tatlı badem iman güzelliğine, Acı badem içten söze, Badem yaprağı yemek yemek devlet kapısından istifadeye kötüye işaret eder.

Rüyasında badem yediğini görebilen kimse bolluğa kavuşur. Badem acı ise şans yüzünden kıskançlık olacağına işaret eder.

Cabir ül Magribî ye tarafından: rüyada badem bakmak mal ve nimettir. Eger kabuklu ise mesakkate, iç ise kolayliga ve mala yorumlanir,

Ibn i Sirin e kadar, rüyada badem görmek mal, saglik ve rahatliktir. Tatli badem helal mala, aci badem ise haram mala kötüye işaret eder. Üzerine badem kabugu döküldügünü görebilen yeni elbise giyer.

Bir baska rivayete görede: Rüyada badem görmek, kisinin hastaliklarinin sona ermesine ya da vazifeden alinmasina isaret eder.

Badem yesil olur ve mevsiminde görülürse hayra isaret eder. Tatli badem azligi ve çoklugu nisberince helal mala isaret eder.

Rüyada badem yedigini gören kimse, cimri birinden mülk elde eder. Rüyada agaçtan bir badem kopardigini gören kimse, dava ederek cimri bir kimseden mülk elde eder. Badem agaci görmenin tabiri ise etrafindaki insanlara pinti ve kendi çolukçocugu hakkinda cömert davranan bir kimsedir.

Bademin tatlisi imanin halavetine, açisi da dogru söze isaret eder.

Rüyada badem yiyen kimse vücudunun sihhatli olmasiyla beraber bir mala erisir. Badem agaci, yabanci bir kimsedir.

Rüyada kendi üstüne badem kabugu saçildigini görebilen kimse elbise alir. Bazi tabirciler, kuru badem, ser ve üzüntüye isaret eder, dediler.

Rüyada badem bakmak, yakalanılan hastalığın iyice geçeceğine, kimine görede büyük bir felekete, hırsızlarla karşı karşıya geleceğinize, badem yemek yemek, sevinç ve berekete işarettir.

Rüyada badem görmek, yakalanılan hastalığın en ince ayrıntısına kadar geçeceğine, kimine görede büyük bir felekete, hırsızlarla karşısında karşıya geleceğinize, badem yemek, mutluluk ve berekete işarettir.

Bir kimsenin rüyada badem görmesi ya da badem şerbeti içmesi, rahat ve geniş rızka delâlet eder. Bazı kere de badem ağacı görmek, cimri ve galip bir adama işarettir

Cabirül-Mağribî demiştir ancak:
”- Rüyada badem bakmak, mülk ve nimettir. Badem eğer kabuklu ise meşakkate, iç ise kolaylığa ve mala işarettir.”

İbn-i Sîrîn de demiştir ama:
”- Rüyada badem bakmak, mülk, sıhhat ve rahatlığa delâlet eder . Tatlı badem helâl mala, acı badem ise haram mala işarettir.

Rüyada badem yediğini bakmak, vücudun sıhhatine ve ele geçecek bir mala delâlet eder.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 487
Cevap bırakın