Rüyada Bağlantı Kurmak Bakmak

Rüyada Bağlantı Kurmak Bakmak

Rüyada Bağlantı Kurmak Bakmak

rüyada bir seyi bagladiginizi görmek, yoksulluk cekmeye ve sagligin bozulmasina, bohca baglamak, evinizde konuk olarak kalan birinin hirsizligina maruz kalacaginiza, adam baglamak, düsmanlarin arttigina lakin zarar veremeyeceklerine isarettir.

Rüyada bağlantı kurmak ve bir şeyi düğümlediğini bakmak, akd-i nikâha, inci ve gerdanlık gibi takılara işarettir.

Kişinin rüyada düğüm görmesi, dinde sebata delâlet eder. Bir kimsenin rüyada billur saraylar içinde bağlanmış olduğunu görmesi, yüce ve onurlu bir kadına delâlet eder.
Rüyada şehir halkı ve köyde tabi olduğunu bakmak, o büyük kasaba ya da köye yerleşmeye işarettir.

Rüyada bir iple elinden bir yere ast olduğunu görmek, günaha, gam ve gussaya delâlet eder.

Rüyada bir direğe veya ağaca bağlanmış olduğunu görmek, iyiye sinyâl değildir ve bunun sonunda hüzün vardır.

Bir şeyi veya canlıyı bir yere bağlamak özenli olmaya kötüye işaret eder. Bir yere bağlandığını bakmak büyük kasaba halkından ise geçici mahkumiyete, kırsal kesimden ise gezi ya da gurbete delalet eder.

Birini bağlamak sizi kıskananların artmasına rağmen başarılı olacağınız anlamına gelir. Bir düşmanı bağlamak para kazanacaksınız anlamındadır. Oysa bu para yasadışı yollardan da kazanılabilir. Köpek bağlantı kurmak iyi giden işlerin bozulması; bir direğe bağlamak, parasızlık çekmeye ve basit yoldan para kazanma girişimlerinin hüsranla sonuçlanacağı anlamına gelir.

Birini bağlamak sizi kıskananların artmasına karşın başarılı olacağınız anlamına kazanç. Bir düşmanı bağlantı kurmak para kazanacaksınız anlamındadır. Ama bu para kanunsuz yollardan da kazanılabilir. Köpek bağlamak iyi giden işlerin bozulması; bir direğe bağlamak, parasızlık çekmeye ve basit yoldan para kazanma girişimlerinin hüsranla sonuçlanacağı anlamına kazanç.

Rüyada bir paket yada benzer şeyleri bağladığını gören kimse, kimseye haber vermeden bir iş çevirecek ve bunu gizleyecektir. Bağın çözülmesi olayın duyulacağına ve söylenti olacağına göze çarpan eder.

Bir kimse rüyada kendisini bagli olarak görse, bu rüya serliler hakkinda onlarin baglanmasina ve hapsedilmesine isaret eder.

Rüyada bir şeyi bağladığınızı görmek, sefalet çekmeye ve sağlığın bozulmasına, bohça bağlantı kurmak, evinizde konuk olarak kalan birinin hırsızlığına maruz kalacağınıza, adam bağlantı kurmak, düşmanların arttığına fakat hasar veremeyeceklerine işarettir.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 509
Cevap bırakın