Rüyada Bahçe Bakmak

Rüyada Bahçe Bakmak

Rüyada Bahçe Bakmak

Rüyada kuytu ve yeşil bahçe görmek dünya ve öbür dünya mutluluğudur. Etrafı güzel bir duvarla cepheli bahçe, dindar ve mutlu bir birey ve onun Ailesidir. Rüyada bahçe çağırmak, dünya nimetlerinden fazlasıyla istifade anlamına kazanç. Rüyada bahçe bununla beraber gönül zenginliği demektir. Hedef ve amel güzelliğine kötüye işaret eder. Bahçe içindeki duvarın yerinde yaban bitkisi ya da meyvesiz bir ağaç olduğunu görmek, düşük karakterli insanların başa geçmesine, din ve dünya fesadına, sözün ayağa düşmesine, Bahçede görülen sur veya duvar kişinin din ve dünyaca enerjik olmasına, Bahçe duvarı devlete, ağaçlar ve öteki ot gibi yaşama bu devletin ileri gelen memurlarına; Bahçe içindeki ağaçlar kişiye nispetle akrabalarına kötüye işaret eder. (Keza Bakınız; Sebze Bahçesi.)

Rüyada bahçe görmek, çok güzel, sağlıklı, mutlu ve başarılı bir döneme girildiğini, emellerin yerine geleceğini belirtir. Bahçeye ağaç dikmek, dar ve huzur içinde geçireceğiniz bir ömre işarettir. Bahçeyi kazdığınızı görmek ise: geçim sıkıntısına düşeceğiniz anlamına gelir. Rüyada çiçek ve ağaçlarla dolu bir bahçe bakmak, huzurlu ve mutlu bir yaşamın habercisidir. Yemyeşil bir bahçe düşlerin gerçekleşeceğini, rengârenk çiçekler açmış yeşillikli bir bahçede dolaşan birey meslek, para ve aşkta başarıya erişir. Rüyada Çiçek ve ağaçlarla dolu bir yeşil bahçe bakmak, huzurlu ve mutlu bir yaşamın habercisidir.

Rüyada Bahçe Görmek ile İlgili Öteki Yorumlar

Rüyada evinin bahçesini görmek, namusunuzun korunacağına, mülk mülk edinmeye işarettir. Meyve ağaçları ile dolu güzel bir bahçe görmek, nişanlanmaya ve evlenmeye göze çarpan eder. Bahçeden çiçek biriktirmek, yapılacak olan işte takviye görmeye alamet eder.

Bahçeye ağaç dikmek, fazla mutlu günler geçirmeye, BBahçe kazmak, fakirliğe,Kurumuş bahçe görmek, işlenecek bir suçtan dolayı pişman olmaya işarettir.

Bir yeşil bahçeye girdiğini görmek, kalbine İslam sevgisi gireceğine kötüye işaret eder. Bir bahçeye girdiğini gören, din ve iman ile içten yola girer. Bahçeden çıktığını gören fena yola sapar.

Bahçeden bir şey alıp yediğini gören, ilme hizmet eder ve dinde iyiliğe kavuşur. Bir Takım yorumcular demişlerdir ama: bahçe bakmak, lakin içindeki yeşerenlerin ve ağaçların ne olduğunu bilmemek, İslam ve din ile anlatım tarzı olunur.

Rüyada bahçe görmek bereketli ve kazançlı meslek ile de cümle parçası olunur. Bir bahçede bulunduğunu ve bunun da kendi finansal olduğunu bakmak, rüya sahibinin dini kuvveti olduğuna ve inancının tam olduğuna işarettir.

Başka birine ait olan bir bahçeye girdiğini görebilen, iyi kimselerle tanışıp arkadaş olur ve onlarla birlikte hacca gider. Bahçenin yanması, sökülüp dağıtılması veya kuruması iyi değildir.

Bahçenin yandığını bakmak, o yerde İslamiyet’in zayıflayacağına; bahçeyi kendi eliyle ateşleyerek yaktığını görmek, dinden çıkacağına; bahçeyi bir selin yıkıp yıkılmış ettiğini bakmak, devlet başkanının halka işkence edeceğine; bahçenin kendi kendine kuruduğunu görmek, halk arasında fesat çıkarak İslamiyet in unutulacağına delalet eder.

Rüyada güzel bir yeşil bahçeye girdiğini bakmak, kalbinin İslâm sevgisi ile doymuş olduğuna işarettir. Yeniden bahçe bakmak, Kur’an-ı Kerim’e de delâlet eder.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 510
Cevap bırakın