Rüyada Bahçe Sulamak

Rüyada Bahçe Sulamak

Rüyada Bahçe Sulamak

Rüyada hortumla bahçe sulamak dünya ve ahiret mutluluğuna, duvarla kenarlı yeşil bahçenin sulanması, dindar ve mutlu bir Aileye yorumlanır. Bahçe sulamak dünyaca güçlü elde etmek demektir. Bahçe sulanması, dünya nimetlerinden istifadeye, gönül zenginliğine, sevap kazanmaya, amaç ve amel güzelliğine delalet eder.

1- Rüyada Bahçe Sulamanın Yorumu ve Anlamı

Rüyada tarla, bahçe, sebze bahçesi ve bono suladığını gören kimse, bolluk refah ve berekete erişir. Bahçede görülen sur ya da çit kişinin din ve dünyaca zinde olmasına işarettir. Bahçe duvarı devlete, ağaçlar ve diğer tümör bu devletin ileri gelen memurlarına işarettir. Bahçe içindeki ağaçlar akrabaların işaretidir.

Bir kimsenin rüyasında ev bahçesini sulaması evlada, mala ve mutluluğa, cümbür cemaat için hayra yorulur. Daha hayatın başında iken yorulmadan başarıya ulaşmaya sinyâl etmektedir.

2- Rüyada Hortumla Bahçe Sulamak

Bir Takım rüya yorumcularına tarafından, bahçesini hortumla suladığını görebilen kimse, layıksa büyük bir makama gelir ve halktan avantaj sağlar. Kişinin kendi bahçesini hortumla sularken görmesi; o kişinin sıhhatinin iyiliğine, sevgi ve mutluluğu yakalamış olacağına yorumlanır. Rüyanızda bahçenizi hortum ile suladığınızı görmeniz; yaşlandığınız süre kendinizi ferah ve bereket içinde ve sizi seven ahbaplarını ile birlikte bir hayat geçireceğinize yorumlanmaktadır.

3- Rüyanda Kovayla yada Fıskiye ile Bahçe Sulanması

Rüyanızda kovayla bahçe sulanması zorlu bir süreçten sonradan ele geçecek rızkı ve aile halkı için yaşanacak mutlu gelişmeleri sinyâl etmektedir. Bir Takım tabircilere kadar rüyada fıskiye ile bahçe sulamak yüksek bir mertebeye erişmeye delalet eder.

Kişinin rüyasında bir bahçeyi kovayla suladığını görmesi; o kişinin arzusuna kavuşabilmek için çok çalışması gerektiğine yorumlanmaktadır.

4- Rüyada Yeşil Bahçe Sulamak

Evinizin bahçesini yemyeşil şekilde görülmesi ve bir şeyler ekip sulanması bir eve sahip olacağınıza işaretle anlatım tarzı edilir. Bir kimsenin rüyasında yemyeşil çiçeklerle bezenmiş bir bahçe sulaması; o kimsenin muradına ereceğine ve hoş bir meşgalesi olacağına kötüye işaret eder.

5- Rüyanda Ekili Bahçeyi Sulamak

Bolluk ve bereket demektir. Ekili bir bahçe suladığını gören rüya sahibi, hidayete erer. Içten yola yönelir. Bazıları demişlerdir ancak: İçindeki ekinlerin ve bitkilerin cinslerini tanıdığı, kendine ait bir bahçeyi suladığını görenin dini ve itikadı sağlam olur. Rüyada diğer birine ait bir bahçe sulamak, dindar insanlarla arkadaş olmaya delalet eder.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 531
Cevap bırakın