Rüyada Bahşiş Bakmak

Rüyada Bahşiş Bakmak

Rüyada Bahşiş Bakmak

Bir vesileyle bahşiş elde etmek fakir kimseler için hayır ve menfaate, varlıklı kimseler için kepazelik ve rüşvete delalet eder.

Rüyada bahşiş belirlemek kaybolan bir şeyin bulunmasına, minik miktarda bahşiş vermek büyük bir sıkıntıyı sorunsuz atlatacağınıza; büyük miktarda bahşiş tahsis etmek ise, saygınlığın artırmasına ve yapılan işte ilerlemeye işarettir. Herkese bahşiş yaymak ticarette galibiyet kazanacağınıza işarettir.

Rüyada bahşiş saptamak kaybolan bir şeyin bulunmasına, küçük miktarda bahşiş belirlemek büyük bir sıkıntıyı sorunsuz atlatacağınıza; büyük miktarda bahşiş atamak ise, saygınlığın artırmasına ve yapılan işte ilerlemeye işarettir. Herkese bahşiş dağıtmak ticarette başarı kazanacağınıza işarettir.

Rüyasında bahşiş veren birey, dedikoduya karışır. Bahşiş bölge da kendi sözleri yüzünden kuvvet durumda kalabilir.

Rüyada bahsis tahsis etmek, genelde hasislik ve tembelligi anlatir. Bahsis bahşedilen bir kadin ise, bahsisi veren değersiz bir hastaliga yakalanacak demektir. Rüyada bir garsona veya herhangi bir kimseye bahsis saptamak, gönül zenginligine ve sevince isarettir. Bir rivayete kadar, rüyada bahsis saptamak, malinin zekatini vermedigine delalet eder.

Rüyada birine bahşiş verdiğini görmek, gaip bir şeyi bulmaya delâlet eder.

Bahşiş verilen bir bayan ise, bahşişi verenin hasta olacağına işarettir.

Bahsis bahşedilen bir hizmetçi veya garson ise kazancinin mesru bir yoldan olmadigina, bahsisi kendisi aliyorsa haram bir finansal satin almis olduguna isarettir.

Rüyada bahşiş vermek kaybolan bir şeyin bulunmasına, ufak miktarda bahşiş atamak büyük bir sıkıntıyı sorunsuz atlatacağınıza; büyük miktarda bahşiş belirlemek ise, saygınlığın artırmasına ve yapılan işte ilerlemeye işarettir.

Herkese bahşiş dağıtmak ticarette başarı kazanacağınıza işarettir.

Rüyada birine bahşiş verdiğini bakmak, gaip bir şeyi bulmaya delâlet eder.

Bir kimsenin rüyasında bir kadına bahşiş verdiğini görmesi; bahşişi veren kimsenin böylece çok kayda değer olmayan bir hastalığa yakalanacağına, bir garsona ya da herhangi bir kimseye bahşiş verdiğini görmesi; o kimsenin gönlünün zenginliğine yorumlanır.

Başka bir tabire kadar de: Rüyada bahşiş verilmesi; bahşiş veren kimsenin malının zekâtını vermediğine, bahşiş verilen kimse eğer bir hizmetçi ya da garson ise; malını helâl yollardan kazanmadığına, kişinin rüyasında bahşişi kendisinin aldığını görürse; başkasına ait haram bir malı satın aldığına kötüye işaret eder.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet


Yazar: admin

Görüntüleme: 15 defa

Kategori: Rüya Tabirleri

Yayınlanma Tarihi: 09 Ocak 2021

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50