Rüyada Cadı Bakmak

Rüyada Cadı Bakmak

Rüyada Cadı Bakmak

Rüyada cadı görmek kendisinin dışında oluşan bir problemle karışıp, mağdur durumda kalınacağına işarettir. Bir tartışma veya kavgaya karışacağınız anlamına da kazanç.

Rüyada cadi bakmak, hayalle yorumlanir. Rüyanizda bir cadi ile arkadaslik ettiginizi görmeniz, düş kurarak bazi olmayacak seyleri yapmayi düsündügünüze isarettir. Bir cadinin sizi süpürgesi üzerine alip, havalarda gezdirdigini görmeniz, ha-vadan bir para kazanacaginizi delalet eder. Bir rivayete kadar; rüyada cadi görmek kiskançlik ve fitne ile cümle parçası olunur. Rüyasinda bir cadi ile konustugunu bakmak, esiyle kavga edecegine; cadinin kendisine bir tilsim verdigini görmek, bir kiz çocugu olacagina; cadinin aniden ortadan kayboldugunu bakmak, sikinti ve dertlerinden kurtulacagina kötüye işaret eder.

Rüyada cadı görmek kendisi ile ilgili olmayan bir soruna karışıp, bıkkınlık çekeceğini belirtir.

Rüyada cadı bakmak kendisinin haricen oluşan bir problemle karışıp, mağdur durumda kalınacağına işarettir. Bir kavga veya kavgaya karışacağınız anlamına da kazanç.

Rüyada cadı, entrikacı, palavracı ahbap, tatsız rivayet, ani aksilikler ve kör talih olarak yorumlanır.

Rüyada cadi görmek, hayalle yorumlanir. Rüyanizda bir cadi ile arkadaslik ettiginizi görmeniz, hayal kurarak bazi olmayacak seyleri yapmayi düsündügünüze isarettir. Bir cadinin sizi süpürgesi üzerine alip, havalarda gezdirdigini görmeniz, ha vadan bir para kazanacaginizi delalet eder. Bir rivayete kadar; rüyada cadi bakmak kiskançlik ve fitne ile deyiş olunur. Rüyasinda bir cadi ile konustugunu görmek, esiyle ağız dalaşı edecegine; cadinin kendisine bir tilsim verdigini görmek, bir kiz çocugu olacagina; cadinin pat diye ortadan kayboldugunu bakmak, sikinti ve dertlerinden kurtulacagina kötüye işaret eder.

Sevdiğiniz bir kişinin tavırlarından dolayı üzüleceğiniz anlamına gelir.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 494
Cevap bırakın