Rüyada Çamaşır Görmek

Rüyada Çamaşır Görmek

Rüyada Çamaşır Görmek

Rüyada pak çamaşır bakmak sağlık anlamına kazanç. Kirli çamaşır sağlığı etkileyen alışkanlıklardır. Rüyada çamaşır yıkayıp temizlemek uzun vakit bakımlı kalan gerçeklerin ortaya çıkmasıdır. Çamaşır asmak evle ilgili bir belanın defedilmesidir.

Rüyada pak çamaşır sağlık durumu anlamına gelir. Lekeli çamaşır sağlığı etkileyen alışkanlıklardır. Çamaşır almak gizlediğiniz şeylerin başkalarının kulağına gideceğine işarettir.

Rüyada Çamaşır satış kısa bir zaman sonradan önemli afiyet sorunları yaşayacağınıza işarettir. Çamaşır asmak konut içinde belanın savuşturulmasıdır. Rüyada çamaşır görebilen fazla istenilen bir şeye kavuşulacağına yorulur.

Rüyada çamaşır görmek yeniliklerle yorumlanır. Rüyada çamaşır başkalaştırmak, evlenmeye; çamaşır yıkadığını görmek, yolculuğa çıkacağına yorulur. Bir dükkândan iç çamaşırları saatin aldığını bakmak, yeni arkadaş ve dostlar edineceğine sinyâl etmektedir.

Bahçede bir ipe çamaşır astığını görmek, ayrılığa işarettir. Salimi’ye göre: Çamaşır görmek, çok istediği bir ise başlayacağına işarettir.

Bir diğer rivayete kadar de: Bir kimsenin rüyada çamaşır görmesi, hüzün ve dertlerden kurtulacağına işarettir.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 538
Cevap bırakın