Rüyada Çan Bakmak

Rüyada Çan Bakmak

Rüyada Çan Bakmak

Kilise çanı geçersiz inanç ve iddiaya, yeminle kazanan tüccara, Evinde çan görmek, soyunu devam ettirecek kadına, Çan sesi bazen müezzine, haberciye veya bir durumu ilan eden kimseye delalet eder. ( Hem Bakınız; Çıngırak.)

Rüyada çan sesi dinlemek durumunuzda iyiye dürüst bir gelişmeyi gösterir. Eğer çan yakınınızda ise işlerinizdeki bu gelişme yakınlarınızın nasihat ettikleri şekilde hareket ettiğinizde gerçekleşecektir .

Çan sesi dinlemek durumunuzda iyileşme olacağını gösterir. Eğer çan yakınınızda ise işlerinizdeki bu gelişme için yakınlarınızın verdiği tavsiyelere uyduğunuz taktirde gerçekleşecektir. Lakin çanların çaldığını görmek, bir vefat haberi demektir.

Çanların çaldığını duymak, bir ölü haberi alacağınızın işaretidir.

Gelişmekte olan uğurlu meslek olarak yorumlanır.

Bir çan sesi isitmek müjdeli bir habere delalet eder. Bir kilisenin çan kulesine çikarak, çan çaldigini bakmak, herkesten saklamak istedigi bir sirrinin bütün Mahalle halki tarafindan duyulacagina, çanin yerinden koparak sokaga düstügünü ve düserken büyük bir ses çikardigini görmek, kayda değer ve umulmayan bir haber alacagina kötüye işaret eder. Bazilarina göre: Rüyada çan görmek din zayifligina yorumlanir. Rüyasinda çan sesi dinlemek Cenabi Hakk (C.C) tarafindan kendisine yapilmis manevi bir uyarı olarak kabul edilir. Kendisinin bir kulede çam sallayip ses çikardigini görmek, küfre delalet eder. Çan sesi düyunca kulaklarini tikayarak sesini duymak istemedigini bakmak, zekatinin noksanligina, tövbe etmesi ve seriata uymasi gerektigine isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada çan görmek, simsara yahut evlad sahibi hanima isarettir. Bazen de çan görmek, söhrete ve rezillige isarettir. Bir kimse rüyada çan çaldigini görse, o kimse ahali arasinda dogrulugu kalmamis haberi yayacagi anlasilir. Çan bakmak, hayirsiz bir kimse ile arkadas olmaya isarettir. Rüyada görülen çan, münafik bir kimsedir. Bir kimsenin rüyada hirisüyan mabedinde çan çaldigini görmesi, alis verisinde yemin etmesine isarettir. Bazen de çan, yolculuga isarettir. Rüyada çan sesi, hayirli ve güzel ticaretle kafilelerin gelmesine yahut bir cihetten diger bir cihete nakletmesine isarettir. Hayvanlarin boyunlarinda görülen zil, hayir sahibi bir kimsedir.

Çanların çaldığını dinlemek, bir ölüm haberi alacağınızın işaretidir.

Çanların çaldığını duymak, bir vefat haberi alacağınızın işaretidir.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 510
Cevap bırakın