Rüyada Canavar Bakmak

Rüyada Canavar Bakmak

Rüyada Canavar Bakmak

Duygularınızla hareket ettiğinizin işaretidir. Duygularınızın ve içgüdülerinizin sizi yönetmesine müsade vermeyip, daha rasyonel davranmaya çalışın.

Rüyada canavar bakmak zorlukla yorumlanır. Rüyasında bir canavarın pençesinde olduğunu bakmak, düsmanlarinin çok olduguna ve kendisini her yönüyle sikistirdiklarina isarettir.

Bir canavarin kendisini kovaladigini ama ona yetisemedigini ve kaçip kurtuldugunu gören düsman serrinden kurtu-lur. Bir canavarla arkadas oldugunu ve kendisine bir zarari dokunmadigini bakmak güç bir isinin kolaylikla basarilacagina delildir.

Abdulgani Nablusî’ye göre; rüyada canavar görmek, hayirli degildir. Rüyanizda bir canavarin üzerinize saldirarak sizi parçaladigini görmeniz, fazla adaleli düsmanlariniz olduguna ve her firsatta sizden kurtulmak için dis bilediklerine delalet eder.

Bir baska rivayete görede: Rüyada canavar görmek zorlukla karsilasilacaga isarettir. Rüyasinda bir canavarin pencesinde oldugunu görmek, düsmanlarinin fazla olduguna ve kendisini her yönüyle sikistirdiklarina isarettir.

Bir canavarin kendisini kovaladigini fakat ona yetisemedigini ve kaçip kurtuldugunu gören düsman serrinden kurtulur.

Ejderha aynı dehşet bir hayvan bakmak, hasımlarınızı yenebileceğinize dikkat çekici eder.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet


Yazar: admin

Görüntüleme: 22 defa

Kategori: Rüya Tabirleri

Yayınlanma Tarihi: 09 Ocak 2021

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50