Rüyada Cebrail (A.S) ile Konuşmak Görmek

Rüyada Cebrail (A.S) ile Konuşmak Görmek

Rüyada Cebrail (A.S) ile Konuşmak Görmek

Rüyada Cebrail (A.S) ile konuşmak,Ulu Allah’ın inayetiyle kurtuluşa delalettir. İzzet, yüce makam, itibar, devlet, soyluluk, galibiyet, soylu davranış ve kerem. demektir. Rüyada Cebrail Aleyhisselamla neşe saçan olarak kendisine bir vasiyete yoksa da müjdeye ait laf söylediğini görse o kimse, itibar ve izzete, zor ve müjdeye kavuşur. Eğer o kimse mazlum ise destek edilir, hasta ise şifa bulur, korkuyorsa korkusundan belli olur. Eğer karamsar ise üzüntüden kurtulur. Hac etmemiş ise haccetmek nasip olur. Cebrail (A.S.) suretine girdiğini görebilen kimsenin hayır ve bereketi çok olur.

Cebrail (a.s.)’in kendisine selam verdiğini gören kimse kadri yüce, övgüye değerinde büyük bir bilgin olur ve arkadaşları aralarında saygı görür. Cebrail (a,s.)’i bakmak, ilme, sırları sahibine bildirmeye, ölüme yaklaşmış olan kimsenin halen kendisine yaşam bulunduğuna işarettir. Cebrail (a.s.)’i görmek, bazen de nakil ve düşman üstüne Nusret ve galebeyle işarettir.

Rüyada Cebrail (A.S) kendisine selâm verdiğini görmek, Allah Teâlâ’nın, basiret ve kavrama ihsan edeceğine işarettir. Rüyada Cebrail (a.s)’ın kendisiyle konuştuğunu ve kendisine bir şey verdiğini bakmak, nimete, sevince, rahmete erişmeye ve cennete girmeye delâlet eder. Rüyada Cebrail (a.s) ile konuşmak zorluktan genişliğe, fakirlikten zenginliğe ve ulvi mertebeye delâlet eder.

Bir kimsenin rüyada meleklerin yeryüzüne indiklerini ve hayır ve müjdeli sözler söylediklerini görmesi, dünyada sevince erişmeye işarettir. Rüyada meleklerin kendisi için istiğfar ettiklerini ve mağfiret başvurusunda bulunduklarını görmek, din ve gidişatın güzelliğine, fazla mala, hayır ve berekete delalet eder.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 516
Cevap bırakın