Rüyada Dağ keçisi Bakmak

Rüyada Dağ keçisi Bakmak

Rüyada Dağ keçisi Bakmak

Dağkeçisini görmek zarara uğramaya, onu avlamak yoksa etinden yemek bir vesileyle gelecek mala delalet eder.

Amansız, sonu olmayan bir aşka tutulmaya ya da sevdiklerinizden ayrılmaya işarettir. Bedeninizde çürük olması daha önce yaşadığınız aşkları yâd etmek size sağlamayacak demektir. Çürük yumurta ise hayatınız her tarafında elinizi attığınız her işte başarılı olacağınız anlamındadır. Çürük domates görmek eğer siyasetle uğraşıyorsanız kayda değer seviyelere gelecek ve galibiyet sağlayacaksınız anlamındadır.

Şahsiyetten mahrum ve ahlaksız bir kişiyi temsilcilik eder.Etinden yemek yemek devletten haber alacaksınız anlamına kazanç.

Rüyada dag keçisi görmek, haddi tecavüz eden bir adamdir. Bir kimse bir dag keçisine, keçiye yoksa koca rastgeldigini görse, ganimet alir. Vahsi hayvanlari avlamak ise, ganimettir. Dag keçisine rastladigini görebilen kimse, bir zarara ugrar. Onun etini yedigini görse, eline mal geçer.

bir kimse bir dag kecisine, keciye yoksa koca rastgeldigini görse, ganimet alir. vahsi hayvanlari avlamak ise, ganimettir. dag kecisine rastladigini gören kimse, bir zarara ugrar. onun etini yedigini görse, eline mal gecer. Şahsiyetten mahrum ve ahlaksiz bir kisiyi temsilcilik eder.Etinden yemek yemek devletten haber alacaksiniz anlamina kazanç.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 518
Cevap bırakın