Rüyada Dalak Görmek

Rüyada Dalak Görmek

Rüyada Dalak Görmek

rüyada dalaginin saglam oldugunu gören kimsenin, mal koydugu ambari saglam olur ve sevince erer. dalaginin büyük oldugunu gören kimsenin, fena bir arzusu olduguna ve o kimsenin durumunun degistirme isaret eder yoksa endişe hastaligina yakalanir. dalaginin agridigini görebilen kimse, aile ve kendisinin gecim kaynagini kötüye kullanir

Sağlam ve sıradan dalak sevince ve güvenle korunan mala, büyük dalak olduğundan büyük görünen endişe ehli birine, Dalak ağrısı dünyalığı kötüye kullanmaya ve ev halkının hakkını yemeye delalet eder.

Rüyada dalak görmek sıkı alıştırma ve mücadelelerden sonra şansınızın yüzünüze güleceğinin simgesidir.

Dalak rüyada mal ile anlatım tarzı olunur. Bir rivayete göre de din, saglik ve kuvvettir. Dalakta iyi kötü olarak görülen her sey bu üç seye kiyaslanarak yorumlanmalidir. Cafer i Sadik a kadar; kendisinde dalak oldugunu bakmak, eline mülk geçecegine delalet eder. Dalagini çikarip attigini bakmak, malini bol, bol harcadigina, yoksa dininde kendi eliyle fesada gittigine, iki dalagi oldugunu görmek, malinin iki kat arttigina isarettir. Herhangi bir hayvanin dalagini görmek yeniden mal ile sözcük grubu olu nur. Eger gördügü hayvanin eti yenilir cinsten ise helal mala, de gilse haram mala isarettir. Rüyada dalagini saglam ve emniyette bakmak, malinin da muhafazali bir yerde saklandigina kötüye işaret eder. Dalaginin büyük ve sismis oldugunu görmek, muradinin olmayacagina veya hasta olacagina, dalaginin agridigini bakmak, kendisinin veya konut halkindan birinin malinin elinden çikacagina delalet eder. Ibn i Sirin e tarafından ; dalak görmek mahzen veya depo ile yo rumlanir. Rüyasinda dalaginin agridigini bakmak, malinin tehli kede olduguna ya da deposuna bir hirsiz girmesi ihtimaline, dala ginin disari firladigini görmek, çalistirdigi adamlarin kendisine ihanet edeceklerine, dalaginin ameliyatla alindigini bakmak mallarinin belirlenmiş ellerde olduguna delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada dalaginin saglam oldugunu görebilen kimsenin, mülk koydugu amban saglam olur ve sevince erer. Dalaginin büyük oldugunu gören kimsenin, fena bir arzusu olduguna ve o kimsenin durumunun degistigine isaret eder yahut kuruntu hastaligina yakalanir. Dalaginin agridigini gören kimse, aile ve kendisinin geçim kaynagini kötüye kullanir.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 478
Cevap bırakın