Rüyada Dalgıç Bakmak

Rüyada Dalgıç Bakmak

Rüyada Dalgıç Bakmak

Mesleği dalgıçlık yoksa suya yakın yerlerde oturanlar için rızka, kara ikliminde bulunanlar için hırs ve tamaha, Balık Adam, şiddet ve çetin işlere gözü kapalı giren insana, Balık Adam, öncü imamların ve alimlerin sözlerini kendine ilke edinen, mürşidlerin güzell uygulamalarına uyan ve halkın önderi olan bilginlere de delalet eder. Dalgıç ara sıra işin inceliklerine vakıf olmaya ve şiddet olanı başarmaya kötüye işaret eder.

Rüyasında kişi kendisini balık adam olarak görmüşse, kendisi ile uğraşanlar, güçlükler vardır ve bu şartlar kişiyi zorlamaktadır.

Rüyada dalgiç görmek mal, mal olarak yorum lanir. Rüyasinda bir dalgiç elbisesi giyerek denize daldigini gör mek, büyük bir servete kavusacagina ya da bir hükümet adamindan bir hayir gelecegine; eger tüccar ise kazanacagina, hasta ise yakinda iyilesecegine isarettir. Üstünde dalgiç elbisesi oldugu halde sokakta gezdigini veya evinde dolastigini görmek, o yer hal ancak arasinda ya da aile içinde sevilen bir kisi olacagina, üzerindeki dalgiç elbisesini çikarip denize öyle girdigini bakmak, bulundugu mevkiden daha üstteki bir yere gelecegine delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen dalgiç, devlet baskanidir. inci çikarmak için denize daldigini görebilen kimse, devlet hizmeüne girer. Dalgiç, çetin islere pervasizca giren kimseye isarettir. Dalgici bakmak, mürsidlerin gidisatlarina uyan, muhakkiklerin söyledikleri sözlerin inceliklerine vakif ve halkin önderi olan büyük bir alime isarettir. Rüyada dalgiç görmek faydasiz olmakla beraber, bir devlet büyügüne hizmet ugrunda can ve malini tehlikeye sokan bir kimsedir.

rüyada görülen dalgic, devlet baskanidir. inci cikarmak icin denize daldigini gören kimse, devlet hizmetine girer. dalgic, cetin islere pervasizca giren kimseye isarettir. dalgici bakmak, mürsidlerin gidisatlarina uyan, muhakkiklerin söyledikleri sözlerin inceliklerine vakif ve halkin önderi olan büyük bir alime isarettir. rüyada dalgic bakmak faydasiz olmakla beraber, bir devlet büyügüne hizmet ugrunda can ve malim tehlikeye sokan bir kimsedir.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 490
Cevap bırakın