Rüyada Sokak Bakmak

Rüyada Sokak Bakmak

Rüyada Sokak Bakmak

Keza bkz: Yol Görmek

Rüyada geniş bir caddede yürüdüğünüzü görmek, hayatta kesin adımlarla yürüyeceğinize, önünüze çıkart zorlukları kolaylıkla atlatacağınıza, muradınıza nail olacağınıza işarettir.

Rüyada caddenin iki tarafını yeşil ağaçlarla görmek hatırlı kimseler kadar destek göreceğinize, dar akıcı bir caddede yürümek, zorlukları zahmetsizce aşacağınıza kötüye işaret eder.

Rüyada onarım yapılan cadde görmek ise işlerinizin kısa süre da olsa zıt gideceğine işarettir. Caddede yürürken sevdiğiniz birisiyle karşılaşırsanız yakın zamanda evleneceğinize, evli iseniz bir çocuğunuzun olacağına yorumlanır.

Rüyada sokak bakmak, kişinin yanlış bir meslek yapacağına işarettir. Ayrıca size zarar verecek bir meslek yapacağınıza da muhabere eder.

Rüyada bir caddede yürümek, sorunların üstesinden gelerek mutlu olacağınıza yorumlanır. Caddeden terketmek ise bulunduğunuz kuvvet durumları atlatacağınız anlamına gelir.

Rüyada görülen geniş, temiz ve parlak bir cadde başarının çok tez geleceğine dikkat çekici eder.

Rüyada bir cadde üstünde yürüdüğünüzü görmek, içten yolda olduğunuza, ve herkesin sizi iyi bir kişi olarak tanıdığına işarettir.

Rüyada cadde üstünde giderken bir çıkmaz sokağa saptığınızı bakmak, bir takım dolaylı işler yapmayı düşündüğünüze, çıkmaz sokaktan çıkmayıp geri döndüğünüzü bakmak, düşüncenizi uygulayamayacağınıza kötüye işaret eder.

Bir caddede yürürken bir arkadaşınıza rastlayıp, onunla kol kola birlikte yürüdüğünüzü bakmak, bir iş için veya ticaret maksadı ile birileriyle müşterek olacağınıza delildir.

Rüyada caddede tanımadığınız birisi ile herhangi bir iş hususunda tartıştığınızı görmek, kısa bir hastalık geçirerek bir müddet için işinize devam edemeyeceğinize yorumlanır.

Cadde

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 557
Cevap bırakın