Rüyada sokak devretmek! Rüyada caddede yürümek!

Rüyada sokak devretmek! Rüyada caddede yürümek!

Rüyada sokak devretmek! Rüyada caddede yürümek!

Rüyada caddede yürümek veya rüyada sokak dinmek sorunların üstesinden gelerek mutlu olacağınıza yorumlanır. Caddeden terketmek içinde bulunduğunuz güç durumları atlatacağınız anlamına kazanç. Geniş, temiz, aydınlık bir cadde başarının fazla çabuk geleceğine muhabere eder.

Rüyada cadde bakmak, dogrulukla deyiş olunur. Bir sokak üzerinde yürüdügünüzü görmek, dogru yolda oldugunuza, ve herkesin sizi iyi bir kisi olarak tanidigina isarettir. Sokak üstünde bu arada bir çikmaz sokaga saptiginizi bakmak, bazi dolambaçli isler yapmayi düsündügünüze, çikmaz sokaktan çikmayip geri döndügünüzü bakmak, düsüncenizi uygulayamayacaginiza kötüye işaret eder.

Bir caddede yürürken bir arkadasiniza rastlayip, onunla kol kola birlikte yürüdügünüzü bakmak, bir is için veya ticaret maksadi ile birileriyle müşterek olacaginiza delildir. Caddede tanimadiginiz birisi ile herhangi bir is hususunda tartistiginizi görmek kisa bir hastalik geçirerek bir müddet için isinize devam edemeyeceginize yorumlanir.

îbn i Sirin e tarafından; Rüyada cadde görmek dürüstlükle yorumlanir. Rüyada genis bir caddede yürüdügünü görmek is arkadaslari arasinda iyi ve mert kisi olarak tanindigina; caddede kayboldugunu görmek bir isten dolayi basina bir dert açilacagina; caddede yürürken birden bire caddenin daraldigini ve yaklaşık olarak küçük bir so kaga dönüstügünü görmek ömrünün kisaligina; yürüdügü sokak nin ansızın gereginden fazla aydinlandigini görmek ibadetinin ve zekatinin Allah (C.C.) Teala kalinda makbul olduguna isaret tir. Bir baska rivayete görede: Rüyada sokak bakmak, dogrulukla ta bir olunur. Bir sokak üstünde yürüdügünü görmek, dogru yolda oldugunu gösterir.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 526
Cevap bırakın