Samsung Türkiye’de üst seviye tayin

Samsung Türkiye’de üst seviye tayin

Samsung Türkiye'de üst seviye tayin

Samsung Electronics Türkiye’de manâlı bir devir gerçekleşti. Samsung Electronics Baltık Ülkeleri Başkanlığı’nı yürüten Choi Byung Hee, 11 Ocak tarihi itibarıyla Samsung Electronics Türkiye Başkanı olarak göreve getirildi.

2016 yılından bu yana Samsung Electronics Türkiye’de başkanlık yapan DaeHyun Kim’den görevi devralan Choi Byung Hee, 1996 yılında fiber optik ve kablo mühendisi olarak Samsung Electronics’in Güney Kore’deki genel merkezinde göreve başladı. 1999 – 2002 tarihleri arasında ABD, Asya ve Latin Amerika’da kablo ve fiber optik kablo satış ve pazarlama operasyonlarından sorumluluk sahibi oldu.

2003 yılında Samsung Electronics’in Hindistan’ın Delhi kentinde yapılan özel eğitim programına yöresel uzman olarak katılan Choi Byung Hee, daha sonra 4 yıl boyunca ABD pazarındaki mobil satışların yönetiminden sorumluluk sahibi olarak Samsung Electronics’in Güney Kore’deki merkezinde görev aldı.

2007 yılında Samsung Electronics’in Global Operasyon Merkezi’nde 2 yıl baştan başa miktar zinciri yönetimi ve satmak yönetiminden sorumlu olarak devir yapan Choi Byung Hee, 2009 – 2014 yılları arasında ABD Mobil Satışlardan Sorumluluk Sahibi Direktör ve Kıdemli Direktör görevlerini üstlendi. 2015 yılında Samsung Electronics genel merkezinde Satış ve Pazarlama ekibi içerisinde atama bölge Byung Hee, Samsung Electronics Türkiye’de başkanlık görevine getirilmeden önce son olarak Aralık 2015 tarihinden bu yana Samsung Electronics Baltık Ülkeleri Başkanlığı’nı yapıyordu.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 572
Cevap bırakın