Sony, 360 Reality Audio’yu Destekleyen İki Yeni Kablosuz Hoparlör Tanıttı

Sony, 360 Reality Audio’yu Destekleyen İki Yeni Kablosuz Hoparlör Tanıttı

Sony, 360 Reality Audio'yu Destekleyen İki Yeni Kablosuz Hoparlör Tanıttı

Japonya merkezli teknoloji devi Sony, SRS-RA5000 ve SRS-RA3000 olarak adlandırılan iki yeni kablosuz hoparlör tanıttı. Hi-Res Audio sertifikasına da sahip olan Sony imzalı hoparlörler, bununla birlikte Sony 360 Reality Audio ve ‘Immersive Audio’ özelliklerini destekliyor.

Bu noktada Sony 360 Reality Audio, dinlediğiniz müziği çevrenize yayarak benzeri canlı konserde veya bir stüdyodaymışsınız gibi hissetmenizi sağlıyor. Ayrıca her ikisinde de hoparlörün bulunduğu odanın şeklini analiz etmesine ve sesi buna tarafından ayarlamasına olanak tanıyan ‘Ses Kalibrasyonu’ özelliği yer alıyor.

Sony SRS-RA5000 neler sunuyor?

Sony SRS-RA5000

Sony’nin “her parça için ses seviyesini bulgu derdini ortadan kaldıracağını” söylediği Otomatik Ses özelliğini destekleyen SRS-RA5000, yerleşik Chromecast, Spotify Connect desteği, Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısı, çoklu oda özellikleri ve Alexa veya Google Asistan cihazı yoluyla ses kontrolü gibi birçok özelliği de bünyesinde barındırıyor.

Lüks tasarımıyla da göz dolduran SRS-RA5000, yeteneklerinin hakkını veren oldukça tuzlu bir fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Bu noktada hoparlörün, önümüzdeki şubat ayından itibaren 599 euro (5.387 TL) seviyesinden raflardaki yerini alması bekleniyor.

Sony SRS-RA3000 neler sunuyor?

Sony SRS-RA3000

SRS-RA5000’e kıyasla daha kompakt bir yapıda olan SRS-RA3000, Hi-Res Audio desteğiyle birlikte gelmese de 360 Reality Audio, Immersive Audio Enhancement, Ses Kalibrasyonu ve Otomatik Ses Seviyesi özelliklerinin yanı sıra üst modelde sunulan bütün temas seçeneklerini destekliyor.

Fiyat noktasında ise SRS-RA3000’in 359 euroluk (3.228 TL) fiyat etiketiyle birlikte önümüzdeki şubat ayından itibaren raflardaki yerini alması bekleniyor.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 573
Cevap bırakın