Stardoll Chat Odası Nasıl Açılır?

Stardoll Chat Odası Nasıl Açılır?

Stardoll Chat Odası Nasıl Açılır?

Stardoll Chat Odası Nasıl Açılır? Çevrimiçi kız veya erkek giydirmece oyunudur. Kağıt bebek kavramına dayalı çevrimiçi bir moda oyunudur. Piyasa sürülüş tarihi 2004’tür. Oyun içerisinde alışveriş yapma, arkadaş edinip onlarla çevrimiçi muhabbet etmek, sahip olunan bebeği giydirip görünüşünü değiştirmek oyunun temelidir. Oyundaki para birimleri Stardollars ve Starcoins’tir. Stardollars TL ya da diğer para birimleri ile satın alınıp bebeğinizi VIP üye yapabilirsiniz.

 

Oyundaki VIP üyelere SUPERSTAR ve ROYALTY deniliyor. 3 kademe mevcut ve oyuna her para yükleyişinizde kademeniz yükseliyor. Böylece Süperstar ya da Royalty olunca normal kullanıcıların yapamadığı etkinlikleri, alışverişleri yapabiliyorsunuz. Örnek: Bazı mağazalardan alışveriş yapmak, yüz tipi değiştirebilmek vb. Oyun içerisinde kendi saçınızı, kendi kıyafetlerinizi, dekorunuzu ve aksesuarlarınızı kendiniz tasarlayabiliyorsunuz. Bu tasarladıklarınızı satıp SD ya da SC kazanabiliyorsunuz. Satış yapabilmeniz için Süperstar ya da Royalty üyesi olmanız gerekmektedir. Oyun içerisinde birçok yarışma mevcuttur ve bu yarışmaları kazandığınızda ekstra Starpuan kazanabiliyorsunuz. Ayrıca evinize Stardoll ekibinden bir adet kupa ve farklı ödüller geliyor. Starpuanlar arttıkça bölüm atlıyorsunuz ve bölüm atladıkça daha çok saç seçeneği, dekor seçeneği vb. şeyler karşınıza çıkıyor.

 

 Stardoll’da nasıl level atlanır?

Stardoll’da level atlamak göründüğü kadar zor değildir. Oyun karşınıza her gün SP yani Starpuan kazanabileceğiniz görevler veriyor. Bu görevleri düzenli yaparsanız hızlı bir şekilde bölüm atlayıp o bölümün ödüllerini alabilirsiniz. Bunlarla birlikte oyunun içinde özel bir yıllık bulunuyor. Bu yıllıkta kendi ilginizi çeken bölümü seçip (moda, güzellik vs.) o bölüme özel verilen görevleri toplayıp ekstra ödüller ve starpuan kazanabiliyorsunuz.

 Stardoll’da Nasıl Arkadaş Edinebilirim?

Stardoll Chat Odası Nasıl Açılır? Öncelikle şunu söylemeliyim Stardoll’da arkadaş edinmek çok kolay. Herhangi bir üyenin evine girdiğiniz zaman sağ altta ”Arkadaş Ekle” butonu yer alıyor. Ona bastığınız zaman bir boş kutu beliriyor ve bu boş kutuya o oyuncuya söylemek istediklerinizi yazabiliyorsunuz. Bunların dışında Chat odalarına katılıp oradaki oyuncular ile muhabbet edip Stardoll’un kendi içindeki oyunları birlikte oynayabiliyorsunuz.

Stardoll Chat Odası Nasıl Açılır?

Öncelikle belli bir bölüme erişmiş olmanız gerekiyor. O bölüme erişmek için Starpuan kazanmanız gerekiyor. Eğer bölümünüz odayı açmak için yeterliyse önce hesabımıza giriş yapıyoruz. Karşımıza ana sayfa yani ‘en yeniler’ bölümü açılıyor. Ardından yukarı tarafta girebileceğimiz 8 adet bölüm bulunuyor. Chat ve Arkadaşlara giriyoruz. Ardından bu yazının altında bulunan 5 seçenekten 2.’si olan yani Chat‘e tıklıyoruz. Açılan sayfada girebileceğiniz Sohbet odalarını göreceksiniz. Sağ tarafta ise 3 seçenek mevcut olacak. Eğer herkese açık bir oda açmak istiyorsanız Oda Aç’a tıklıyoruz ve karşımıza çıkan oda seçeneklerinden birisini seçip odamıza kelime defterinden isim veriyoruz ve odamız açılıyor. Eğer Özel Oda açmak istiyorsak yine aynı işlemleri gerçekleştiriyoruz fakat bu sefer kendi arkadaşlarımızı davet edebiliyoruz sadece.

 

AutoMatiC 799
Cevap bırakın