Vodafone Sohbet Hattı Nasıl Alınır?

Vodafone Sohbet Hattı Nasıl Alınır?

Trend Hizli SohbetVodafone Sohbet Hattı Nasıl Alınır? Ülkemizin en büyük ve kaliteli GSM şirketlerinden birisi olan Vodafone, bünyesine daha çok aboneyi kazandırmak ve hedeflerini genişletmek adına yenilikleri her geçen gün ilerletiyor. Farklı yenilikleri ortaya koyan GSM şirketi, son olarak insanların hat üzerinden muhabbet ederek yeni arkadaşlıklar kurabilmesi için chat servisi yani sohbet servisi hizmetlerine yer veriyor.

 

Vodafone sohbet servisi için herhangi bir ayrı Vodafone hattı almanıza gerek bulunmuyor. Mevcut Vodafone hattınız ile birlikte Vodafone Chat Servisi adresine giriş yapıp, üyelik işlemlerini başlatmanız yeterlidir. Bunun dışında mesaj almak istemeyenler, mobil cihazlarda yer alan sim kart özel servisler ya da profil menüsünden PASIF kısmını seçebilmektedir.

 

Vodafone Sohbet Hattı Nasıl Alınır?

Sosyal hayatında yalnız olan veya kendini yalnız hisseden kişiler, son dönemlerde yeni arkadaşlık ya da ilişki kurabilmek adına sanal ortam üzerinden yardım alıyor. Bu ihtiyaçların oldukça fazla olmasını öngören Vodafone, chat servisi hizmetlerini üyelerine sunmuştur. İş ya da okul gibi nedenlerden dolayı yeni arkadaşlık kurmaya zamanı olmayan kişiler için özel olarak sunulmuş olan sohbet hattı hizmetlerinde, kişinin isteğine göre profil bilgileri kapalı olmakta ve anonim bir şekilde sohbetler yapılabilmektedir.

Yalnızca Vodafone hat sahipleri için geçerli olan bu hizmet sayesinde milyonlarca Vodafone sohbet servisi hizmetinden yararlanan diğer kişiler ile özel SMS yolu ilet sohbet edebilir yalnızlığınızı gidererek, zamanı daha eğlenceli şekilde geçirebilirsiniz.

 

 Vodafone Sohbet Servisi Ücretli Mi?

Vodafone Sohbet Hattı Nasıl Alınır? Bahsedilen servis için herhangi bir site üzerinden mobil uygulamasının indirilmesi söz konusu değildir. Mevcut Vodafone hat ve telefonunuz üzerinden SMS ile iletişim kurmanız yeterlidir. Öte yandan aylık belirli bir ücreti bulunan sohbet servis hattı hizmeti için en az 18 yaş ve üzeri olmanız, bunun yanı sıra aylık 19,20 TL ücret ödemeniz gerekiyor. Özgürce ve dilediğinizce sohbet edebilecek olduğunuz sohbet servis hizmetlerinde WİFİ ya da mevcut hattınızda internet paketinizin olmasına da gerek bulunmuyor.

Mesajlarınızı direkt SMS yolu ile karşınızdaki kişilere gönderebilir ve özgürce muhabbetlerinizi ederek, yeni ilişkilere merhaba diyebilirsiniz. İsteğe göre numaranızı gizleyebilir ve isim kısmına farklı bir rumuz girerek, tamamen kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

 

 Vodafone Chat Servisi Aboneliği Daha Sonra İptal Edilir Mi?

İnternet ortamında farklı sitelerde bulunan sohbet sitelerinde görülebilen kötü reklam gibi olumsuz durumların ortadan kalkmış olduğu Vodafone chat servisi hizmetleri, yalnızca yurtiçinde geçerlidir. Yurtdışı için yapılan sohbetler, farklı tarifeler üzerinden ücretlendiriliyor. Servisten yararlanabilmek için yalnızca telefonunuzda Vodafone Sim kartı takılı olması gerekiyor.

Bilgisayar ya da tablet gibi diğer cihazlar üzerinden kullanılamaz. Mevcut olan Vodafone sohbet servisi aboneliğini iptal etmenizde mümkündür. Servis aboneliğinizi iptal etmek için IPTAL SMSCHAT (aralarda boşluk olması gerekiyor) yazarak, 7070 numarasına kısa mesaj atabilirsiniz. Bu işlemin ardından Vodafone sohbet servis aboneliğiniz iptal edilmiş olacaktır.

 

AutoMatiC 860
Cevap bırakın