Zyxel’den oyunculara özel router

Zyxel’den oyunculara özel router

Zyxel'den oyunculara özel router

Zyxel’den oyunculara özel router… Zyxel Armor G1 router, en üst düzeyde web tarama, dosya alışverişi ve multimedya akıntı deneyimlerine ihtimal tanıyan istikrarlı bir bağlantı performansı sunuyor. 2.5 Multi-Gigabit Ethernet portu ile donatılmış olan Armor G1 router, 2,5 Gbps’ye değin hızlarda internete bağlanılmasına olasılık tanıyor. Akıllı TV’lerde 8K video izlemek ve kesintisiz çevrimiçi oyunlar için çok iyi bağlantı sağlıyor.

13 antenle parazitsiz ve dev kapsama alanı

Armor G1, kablosuz kapsama alanını ve performansı iyileştirmek için yüksek kuvvetli amplifikatörlerle donatılmıştır. Yüksek verimliliğe sahip 13 gelişmiş dahili anten, paraziti ortadan kaldırmaya muavin olarak çok iyi kablosuz kapsama alanı ve kapasitesi sunuyor.

Uzaktan erişim için güvenli VPN bağlantıları

Armor G1, kullanıcıların güvenliğine de öncelik veriyor. Router, istenen üçüncü taraf hizmetlere bağlanabilen OpenVPN için tam takviye sunuyor. Bu sayede, akıllı TV ve oyun konsolu gibi normalde VPN koruması kullanılamayanlar da dahil edinmek üzere, ağdaki her aygıt ve her bağlantı koruma altına alınıyor. Hem, kullanıcılar konut dışarıya olduğunda VPN tüneli ile konut ağlarına uzak güvenli temas kurma imkânına sahip oluyor.

Armor uygulamasıyla kolay montaj ve idare

Zyxel Armor uygulamasını kullanarak, Armor G1 router’ı ve öteki bütün cihazlarınızı kolaylıkla koymak muhtemel. Armor mobil uygulaması, web tabanlı arayüzde basit öğrenilen ve ilerlenebilen bir idare arayüzü ile an be an kuruluma rehberlik ediyor. Kolay kurulum aşamaları tamamlandığında, Armor uygulamasıyla ağa emrindeki olan cihazları her zaman ve yeniden yoklama edebilmek mümkündür. Web tabanlı arayüz, Armor G1’in, erişilebilirlik özelliklerini yapılandırma ve ağ etkinliklerini izleme dahil, ağınızı zahmetsizce yönetmenizi sağlıyor.

Armor G5, WiFi 6 deneyimini evlere getiriyor

Armor G1’in WiFi 6 destekli sürümü Armor G5, sahip olduğu 64 bit 2,2 GHz dört çekirdekli işlemcisi, 13 yüksek kazançlı anteni ve 12 WiFi akışı ile hızdan taviz vermeksizin, aynı anda 30’dan artı bağlantıyı kaldırabiliyor. 10G Multi- Gigabit Ethernet LAN portu, birçok router’daki 1G LAN portlarına kıyasla neredeyse kuantum sıçraması yapıyor. Lokal ağ depolama cihazlarına büyük dosyalar uyarlamak isteyen içerik üreticileri ve öteki kullanıcılar için Armor G5’in 10G sürat desteği, data aktarımında süre kazandırarak imdada yetişiyor.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 1218
Cevap bırakın