Abajur

Abajur

Abajur
Rüyada Abajur bakmak

Rüyada abajur bakmak, yeni fırsatlar yetişmek ve bu fırsatları iyi bir şekilde kullanmak anlamına kazanç. Abajuru kendi yakan kişi, karşısına çıkan bir fırsatı olumlu yönde değerlendirecek demektir.
Rüyada abajur ile ilgili herhangi bir şey bakmak, yakın zamanda bir işten maddi bir kazanç sağlanacağını belirtir. Giriştiğiniz bir işten ya da hiç beklemediğiniz bir yerden elinize para geçeceğinin işaretidir.
Rüyada abajur görmek yararlı bir işe başlamaya, geliri evvelden aşina ve emin olan işleri belirtir. O anda bilmediğiniz, daha daha sonra ortaya çıkabilecek bir işten kazanç sağlamak anlamına kazanç.
Rüyada abajur elde etmek, çoğu kişi için yararlı olabilecek bir işe başlayacağınıza ve herkese iyilik edeceğinize işarettir. Kendiniz için yapacağınız bir iş, çevrenizdekilere de faydası dokunacak bir hal alacaktır. Rüyada abajur takmak, yapacağınız işten başkalarının yararlanmalarına izin vermeyeceğiniz, sadece kendinize faydası dokunacak bir iş yapacağınıza işarettir.
Rüyada gördüğünüz abajur parıltılı, renkli renkliyse, bilhassa pembe renkteyse ve abajurun lambası yanıyorsa bu iyi bir şans demektir. bununla beraber sevenlerin kavuşması anlamına da gelir. Süslü ve lambası yanan abajur, aşk hayatınızda olumlu gelişmeler olacağının da habercisidir. Rüyada abajur bakmak iyi haberdir.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 544
Cevap bırakın