Abdest Almak

Abdest Almak

Abdest Almak
Rüyada Abdest Elde Etmek Görmek

Rüyada abdest edinmek genel olarak ferahlamaya dikkat çekici eder. Bazen de rüyada abdest almak, ileri gelen kimselerin yanında ihtiyaçlarının karşılanmasına yorumlanır.
Rüyada temiz bir su ile abdest aldığını görebilen kimse, amacına kavuşur, eğer abdestini tamamlamazsa amacına kavuşamaz. Rüyada abdest elde etmek tüm dinlerde güzelliğe, Allah (C.C.) tarafından korunmaya delâlet eder.

Rüyada soğuk bir mahzende abdest bölge ya da gusül yaptığını gören, çalınan eşyasını bulur. Rüyada abdest alıp namaza girdiğini görebilen kimse, endişe ve kederden kurtulur ve Allah (C.C.)a hamd eder. Abdest alınması caiz olmayan şeyle abdest aldığını görebilen kimse, mihnet ve meşakkat içinde bulunup ondan kurtulmayı bekler ve istek ettiği şeyde eksik kalır.

Tüccar olan kimse rüyada abdestsiz namaz kıldığını görse, sermayesi olmadan mülk kazanacağına delâlet eder. Rüyada yatağında abdest aldığını, ayağa kalkmadığını ve şiddetli bir hastalık içinde bulunduğunu görebilen kimse hanımından veya dostundan ayrılır. Bir Takım yorumcular, rüyada abdest almak, rüya sahibinin yerine vereceği emanete veya ödeyeceği borcuna veya yapacağı şahitliğe işarettir, derler.

Tanımadığı birinin başucunda abdest aldığını bakmak: Kedere ve üzüntüye; kendi evinde abdest edinmek: O evde uzunca bir zaman oturamayacağına; temiz ve berrak bir su ile abdest aldığını görmek: Kederde ise kurtulacağına, hasta ise iyileşeceğine, borçlu ise borcunu ödeyeceğine ve korkularından kurtulacağına göze çarpan eder.

Sıcak su ile abdest aldığını görmek, istediği bir işin şiddet olacağına; abdesti tamamlamak, yapmayı planladığınız şeylerde galibiyet elde etmeye işarettir. Cünup olduğu halde abdest aldığını gören, çok kuvvet bir iş gerçekleştirmek zorunda kalır. Abdest aldıktan sonradan eliyle avuçlayarak o abdest suyundan içtiğini görmek, hayır ve hasenata, berekete, hastalıktan şifaya, korkudan kurtulmaya dikkat çekici eder.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 506
Cevap bırakın