Abdest Parçalamak

Abdest Parçalamak

Abdest Parçalamak
Rüyada Abdest Ayırmak Bakmak

Rüyada büyük abdest bozduğunu bakmak, zengin için, malın zekâtını vermeye veya infakta bulunmaya, yok­sul ve sıkıntıda olan kimse için endişe ve kederden kurtulmaya dikkat çekici eder.
Ara Sıra abdest bozduğunu görmek, malın elden gitmesine işarettir.

Rüyada büyük abdest bozduğunu bakmak, gam ve kederden, zaruret ve sıkıntıdan kurtulmaya işarettir.
İshal olduğunu görebilen kimse, malını tutumsuzluk eder.
Üstüne pislik bulaştığını gören kimseye, bir üzüntü isabet eder.
Rüyada eline bulaşan pisliği temiz­lediğini görmek, üzerinde yer alan hakkı sahibine vermeye, malındaki kiri temizlemeye ve helâl kazanca işaret eder.

Rüyada minik abdest bozduğunu görmek, yoksul için zenginliğe, esir veya mahkûm için kurtuluşa, gezgin için memleketine dönmeye sinyâl eder.
Tuvalete ya da uygun bir yere küçük abdestini bozan kimse, sıkıntıdan kurtulur. 
Gelip geçilen yerlere, uygunsuz bir yere küçük ya da büyük abdestini karışıklığa itmek, başkalarına hasar vermeye işaret eder.
İnsanların görebileceği bir yerde ufak abdestini yarmak, ayıplanacak veya kişiye zarar verecek bir meslek yap­maya işarettir.
Büyük ya da küçük abdestinin bir kısmını yapıp, bir kısmım yakalamak, kısmî rahatlamayla birlikte malının bir bölümünü kaybetmeye göze çarpan eder.

Bilinmez bir yerde ufak abdest karışıklığa itmek, bilinmez bir kadınla evlen­meye muhabere eder.
Ufak ya da büyük abdestini basit­lıkla yaptığını bakmak, rızkını basit yollardan elde etmeye, zorlanarak gerçekleştirmek geçim konusunda zorluklar­la karşılaşmaya göze çarpan eder.
Sıkışıp da gereklilik giderecek yerinde bir yer bulamamak, bir şeyi gizle­mek istediği halde bunu başarma­maya işaret eder.
Gömleğine ufak abdestini bozdu­ğunu görebilen, evli ise çocuğu olur, bekâr ise evlenir.
Testi, leğen, şişe vb. herhangi bir kap içine ya da kuyuya küçük abdesti­ni karışıklığa itmek, bir kadınla nikâhlanmaya işarettir.
Büyük abdest ihtiyacını gidermek, genellikle mülk edinmeye işarettir.
Büyük abdestini tuvalette yarmak, malını sarf etmeye; herhangi bir kap ya da elbise üstüne yapmak, kadın yü­zünden sıkıntıya düşmeye muhabere eder.

Nehir kenarında ya da vadide bü­ağırlık abdest yarmak, hileli yere töh­met altında tutulmaya işarettir.
Bir yere necasetini yapıp üzerini toprakla örttüğünü bakmak, malını toprağa gömmeye işarettir.
Rüyada yatağına büyük abdestini yaptığını gören kimse, uzun sürecek bir hastalığa yakalanır.
Rüyada yellenerek abdestini boz­duğunu görmek, sözünden, yemi­ninden ve adağından dönmeye; bozu­lan abdestini tazelediğini bakmak, sözünü, adağını ve yeminini yerine getirmeye işarettir.
Rüyada sıkıştığını ama küçük veya büyük abdest bozamadığını görmek, üzüntü ve sıkıntıya işarettir, hacetlerin yerine gelmemesine işarettir

Ufak abdest dağıtmak fakir için zenginliğe, esir için azad olmaya, yolcu için memleketine dönmeye delalet eder. Uygun bir yere yahut tuvalete bevletmek sıkıntıdan kurtulmaya, İnsanların görebileceği herhangi bir yere bevletmek kişiyi sıkıntıya sokacak bir şey yapmaya, Sidiğin bir kısmını işeyip bir kısmını yetişmek mevcut sıkıntının gitmesiyle birlikte malının bir kısmını kaybetmeye, Bilinmeyen bir yerde minik abdest parçalamak bilinmez bir kadınla evlenmeye, Sidiği sıkışıp da su dökecek yer bulamamak bir şey gizli tutmak istediği halde uygun bir yer bulamamaya,

Bevlini kolaylıkla yaptığını bakmak rızkın basit teminine zorlanarak işediğini bakmak geçim hususunda zorluklarla karşılaşmaya, Gömleğine bevlettiğini görmek evli için çocuğa, bekar için evlenmeye, Leğen, testi ,şişe ve sözde kaplar içine yahut bir kuyuya işemek bir kadınla nikahlanmaya, Büyük abdest ihtiyacını tamir etmek mal ile yorulur. Tuvalette büyük abdest yarmak malını sarf etmeye, Herhangi bir kap yoksa elbise üstüne bunu yerine getirmek bayan yüzünden sıkıntıya düşmeye, Dere kenarı yoksa vadide büyük abdest bozmak haksız yere töhmet aşağı tutulmaya, Bir yere necaset yapıp üzerini toprakla örtmek malını defnetmeye, Yatağına büyük abdestini yerine getirmek uzun sürecek bir hastalığa yakalanmaya kötüye işaret eder.

Minik abdestini bozduğunu bakmak, sıkıntıdan kurtulmaya, büyük abdestini yaptigini bakmak borçtan, hasta ise hastalıktan kurtulmaya işarettir. Abdestini abdesthanede yok de açık ve herkesin göreceği bir yerde yaptığını bakmak, hakkında bir takım dedikoduların yapıldigina, abdestini evinin odasında bozduğunu görmek, düşmanlarının olduğuna kötüye işaret eder.Bir baska rivayete görede ;Ufak abdest yaptiğini görebilen kimsenin üzüntüsü gider. Mal sahibi ise malin zekatını verir.

Rüyada kendisine abdestsizlik hali vuku bulsa can sıkıntısı ve ihtiyacının fazla olduğunu görse, eğer gezgin ise yola çıkmasın. Çünkü yolu kesilir. Kendisinden kuru bir şey çıkmakla abdestinin bozulduğunu görse, sağlık durumu için malini sarf ve infak eder.Eğer abdestini bozan şey akıcı ise malinin hepsini harcar ve infak eder. Eğer, abdest yeri abdesthane gibi bilinen bir yer ise ihtiyacı için sarf edeceği şeyin meşru ve maruf olmasına kötüye işaret eder. Abdest yaptığı yer, bilinmez ise, bilmediği yere malini harcar ve bundan bir sevap alamaz ve kendisine de şükür ve medh edilmez. Bunların hepsi kendi isteği ile meydana gelir. Bir yere abdest edip toprakla üstünü örttüğünüzü gören kimse, bir parasal yere gömer.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 531
Cevap bırakın