Acer yeni laptop’larını tanıttı

Acer yeni laptop’larını tanıttı

Acer, yeni laptop'larını tanıttı

Acer yeni laptop’larını tanıttı… Acer AMD Ryzen™ 5000 Serisi mobil işlemcilerle1 çalışan yeni Nitro 5 oyun dizüstü bilgisayarlarını ve Aspire 5 ile 7 modellerini duyurdu. Zinde yeni AMD Ryzen Mobil İşlemciler, dizüstü bilgisayarların seri ve bereketli performans göstermesini sağlıyor. Sekiz çekirdeğe kadar operasyon gücü sunan işlemcilerin yeni Nitro ve Aspire dizüstü bilgisayar için ideal kılan özelliği ise, düşük zorlama tüketimli geniş bant bellekleri kuvvet tasarrufu özelliğiyle bir araya getirerek önceki nesil belleklerden iki kat daha seri veri işleyebilmeleri.

NVIDIA Ampere mimarisi içeren NVIDIA® GeForce RTX™ 30 Serisi Dizüstü GPU’lar, enerji verimliliğini 2 kata değin artırırken, performansı önemli ölçüde artırıyor ve ince, hafif tasarımlar için üçüncü nesil Max-Q teknolojilerini kullanıyor. GeForce RTX 30 Serisi Dizüstü GPU’lar, Cyberpunk 2077ve oyuncuların en fazla beğendiği oyunlar da dahil en iyi yapımlarda çarpıcı ışın izlemeli grafikleri muhtemel kılıyor. öte yandan GPU hızlandırmalı yüzlerce tatbik bir uçtan bir uca içerik üreticilerin de çok iyi içerikler üretebilmesini sağlıyor.

Acer Nitro 5, eğlenme ve hobi amaçlı oyun oynayan ve daha iyi bir performansa hazır olan kullanıcılar için geliştirilmiş, dengelenmiş özelliklere sahip bir dizüstü bilgisayar serisi. Bu cihazlar, PC tutkunlarının en yeni oyunları keşfederken ve oynanış videolarını montajlarken duyacakları ihtiyaçlar doğrultusunda, özenle tasarlandı.

Acer Aspire 5 ve Aspire 7 serisi, performans, ekran kalitesi, hafiflik ve batarya ömrüne itina belirten herzamanki kullanıcılar için ideal, güçlü ve çok yönü olan dizüstü bilgisayarlar içeriyor. Aspire serisinin odağı, kullanıcılara kendilerini ve tutkularını ifade ederken gereksinim duyacakları her şeyi sağlayabilmek.

Acer yeni laptop'larını tanıttı

Acer Nitro 5 – Oyunu Yaşayın

Acer’ın popüler Nitro 5 oyun dizüstü bilgisayarları, AMD Ryzen™ 9 5900 HX Mobil İşlemciye kadar ve NVIDIA GeForce RTX™ 3080 Dizüstü GPU seçeneğine kadar yardım veren enerjik kombinasyon seçenekleri sunarak, oyun tutkunları için son derece kayda değer bir güncellemeye kavuştu. Güçlü CPU/GPU kombinasyonu, M.2 PCIe ve/ya da SATA SSD (2TB NVMe SSD / 2 TB HDD’ye kadar destekli)1, 32 GB’a değin DDR4 3200 RAM1, Killer E2600 desteğiyle enerjik ağ performansı ve Wi-Fi 61 ile tamamlanıyor. Nitro 5, verdiği paranın karşılığını fazlasıyla almak isteyen oyuncular için performanstan taviz vermeyen varlıklı bir oyun deneyimi sunuyor.

Yeni Nitro 5 dizüstü bilgisayarlar 15,6 inç veya 17,3 inç ekran boyutu, QHD çözünürlükte 165 Hz onarım hızı ya da FHD çözünürlükte 360 Hz’e değin onarım hızı seçenekleriyle tercih edilebiliyor. 3 ms tepki süresi2, görüntülerin minimum gölgelenmeyle tertemiz akmasını sağlıyor. Acer ayrıca, sRGB renklerinin yüzde 100’ünü kapsayan ve 300 nit parlaklık sunan panelle renkleri hayat dolu tutuyor. Yeni Nitro 5, yalnızca 7,02 mm inceliğinde çerçeveleri1 baştan sona yüzde 80 ekran-ceset oranına sahip.

Nitro 5, sahip olduğu çift fan sistemi, Acer CoolBoost™ teknolojisi ve stratejik yerleştirilen dört hava çıkışı baştan sona aşırı ısınmıyor. Fan hızını gözlemleyen CoolBoost™ teknolojisi daha artı gücün gerektiği durumlarda oyunculara performans sağlamak için fan hızını otomatik ayarlıyor. Isı yönetimini reel zamanlı olarak kişisel olarak gözlemlemek ve idare etmek isteyen kullanıcılar ise NitroSense™ ile fan hızını ayarlayabiliyor.

Acer yeni laptop'larını tanıttı

Acer Aspire 7 – Mobil Kullanıcılar İçin Güçlü Performans ve İnce Tasarım

Yeni AMD Ryzen 5000 Serisi mobil işlemciler ve NVIDIA GeForce GTX 1650 GPU1 ile çalışan yeni Aspire 7 modelleri hem profesyonellerin keza de PC tutkunlarının ihtiyaçlarını karşılıyor. Şık ve ölçülü tasarımı ince bir kasada sunan bilgisayarlar, hareket halindeyken veya müşterisinin ofisinde çalışması gereken kullanıcılar için ideal özellikleri taşıyor.

Tüm bu şiddet, 2,15 kg dek hafif bir kasaya sığıyor ve kullanıcıların hareket halindeyken de performanstan ayrıcalık vermeden çalışabilmesini sağlıyor. 32 GB’a dek DDR4 bellek1 ve 1 TB’a dek PCIe SSD1 ile donatılan yeni Aspire 7 dizüstü bilgisayarlar, en engebeli görevlere hazır üretkenlik makineleri olarak karşımıza çıkıyor.

Acer yeni laptop’larını tanıttı… Yeni dizüstü bilgisayarlar, 5 Gbps süper süratli veri transferi sağlayan USB-C™ ile de en yeni temas kabiliyetlerine sahip. Çift bant Wi-Fi 6 (802.11ax), sıradan ağ verimini üç kat artırıyor3 ve Wi-Fi 5 ile (802.11ac) kıyaslandığında gecikmeyi yüzde 754 oranına dek azaltıyor.

Aspire 7’nin FHD çözünürlüklü 15,6 inç ince çerçeveli ekranı, yüzde 81,61’lik ceset ekran oranına sahip. Acer Color Intelligence™ ve Acer ExaColor™ teknolojileri ise birlikte çalışarak, görüntüleri yüksek doğrulukla sunuyor. Acer Color Intelligence, daha az CPU yüklemesiyle daha canlı ve parlak görüntüler elde edilmesini sağlıyor. Bu özellik, gama ve renk doygunluğunu reel zamanlı olarak etkin bir şekilde ayarlayabiliyor; ekran rengini ve parlaklığını kırpma veya aşırı karşıtlık olmaksızın en iyi ışık halkası getiriyor.

Son olarak, termal tasarımı dizüstü bilgisayarın ısınmadan ve gürültüsüz bir şekilde çalışması için çoğu ayrı soğutma modu sunuyor. Kullanıcılar basitçe “Fn+F” kısayolunu kullanarak fanların sessiz5, olağan ve performans seçeneklerinde çalışmasını sağlayabiliyor.

Acer yeni laptop'larını tanıttı

Acer Aspire 5 – Çoklu Görevler İçin Yerinde Fiyatlı Performans

En yeni Aspire 5 dizüstü bilgisayarın özellikleri arasında yeni ve dinç AMD Ryzen 5000 Serisi Mobil İşlemciler, AMD Radeon™ RX 640 Grafikler1, 24 GB bellek ve 1 TB’a değin M.2 PCIe SSD NVMe1 ve/veya 2 TB’a değin HDD1 yer alıyor. Uygun fiyatlı fakat bununla birlikte dinç bir aygıt arayan acemi blog yazarları, fotoğrafçılar ve öğrenciler gibi kullanıcılar; çoklu görevleri için kullandıkları uygulamalardan çabuk ve etkin performans alabilmeleri için zorunlu olan gücü, Aspire 5’te bulabilecekler.

17,95 milimetrelik ince tasarımı ve kumlanmış alüminyum kapağı, dizüstü bilgisayara şık bir görünüm katıyor. İnce çerçeveli 15,6 inç büyüklüğündeki IPS ekranı FHD6 çözünürlük sunuyor. Acer BlueLightShield™ teknolojileriyse göze zararlı mavi ışık salınımını azaltıyor.

Aspire 5, Aspire 7’de olduğu gibi USB-C™ ile süper çabuk bilgi transferi gerçekleştiriyor, çift bant Wi-Fi 6 (802.11ax)3 destekli ve birden pozitif soğutma modu sunan termal bir tasarıma sahip. Acer yeni laptop’larını tanıttı

Fiyat ve Bulunabilirlik

15 inçlik Nitro 5 (AN515-45), AMD Ryzen 7 Mobil işlemci, NVIDIA GeForce RTX 3060 grafik ve 512 GB SSD’den başlayan konfigürasyonla şubat ayından itibaren 1.299 euro’dan başlayan fiyatlarla EMEA’da satışa sunulacak.

17 inçlik Nitro 5 (AN517-41), AMD Ryzen 7 Mobil işlemci, NVIDIA GeForce RTX 3060 grafik ve 512 GB SSD’den başlayan konfigürasyonla şubat ayından itibaren 1.299 euro’dan başlayan fiyatlarla EMEA’da satışa sunulacak.

Acer Aspire 7 (A715-42G) şubat ayından itibaren 899 euro’dan başlayan fiyatlarla EMEA’da satışa sunulacak.

Acer Aspire 5 (A515-45) şubat ayından itibaren 699 euro’dan başlayan fiyatlarla EMEA’da satışa sunulacak.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 908
Cevap bırakın