Apple Car için ilk doğrulama

Apple Car için ilk doğrulama

Apple Car için ilk doğrulama Apple Car için ilk doğrulama

Apple Car için ilk doğrulama… CNBC’nin söylediğine tarafından Apple, otonom aracını üretmek için araba üreticileriyle iletişime geçmiş durumda ve Hyundai Motor da bu görüşmelere dahil olduğunu doğruladı.

Ama demin duyurulacak pozitif bir detaylar bulunmuyor. Hyundai Motor sözcüsünün CNBC’ye söylediğine tarafından görüşmeler acilen erken aşamada ve herhangi bir şeye karar verilmiş değil. Sözcü, Hyundai’nin teknoloji devi ile görüşen “dağıtılmış küresel otomobil üreticilerinin” aralarında olduğunu söylemekle yetiniyor.

Bu doğrulama, Korea Economic Daily’nin bir bölümünün, Apple’ın Hyundai’ye keza bir elektrikli vasıta keza de yük edilebilir bataryalar üzerinde çalışmak için bir ortaklık anlaşmasıyla yaklaştığını bildirmesinin arkasında geldi.

Zurna Apple Sohbet

Öbür bir Bloomberg haberi de, Apple Car‘ın halen asgari beş yıl gelecekte olduğunu söylüyor. Haber kaynağına konuşan kaynakların söylediğine tarafından vasıta “üretim aşamasına hiç yakın yok.” Geliştirme Apple’ın bu proje üstünde çalışan ufak ekibi ile devam ederse ve proje hızı arttırılmazsa, araç beş ila yedi sene arasında hazırlanmış olabilir.

Zurna Chat Mobil sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 570
Cevap bırakın