Bir “UFO görüldü” videosu daha

Bir “UFO görüldü” videosu daha

Bir

2020’nin son günlerinde, artık klasikleşmiş hale gelen UFO görüntülerine bir yenisi daha eklendi. Uzaylıların bizi ziyaret ettiğinin kanıtı olarak gösterilen UZAYLI’lar (açıklanamayan uçan nesneler), onları gördüklerini bahis edenler göre çoğunlukla videoya kaydediliyor ve sosyal ağ platformlarında ışık hızı ile yayılıyor.

29 Aralık 2020’de, lokal saatle 20: 30’da, çoğu kişi Oahu, Hawaii üstünde, çevresinde mavi bir pusun olduğu dikdörtgen bir beden gördü. Adap tanıkları bunun bir UFO olduğunu, UZAYLI’nun bir telefon direğinden daha uzun olduğunu ve ses çıkartmadığını söylüyor. Hawaii News Now tarafından yayınlanan bir videoda, bir kadının şu sözleri duyuluyor: “Gökyüzünde bir şey var, nedir bu?”

Hawaii’de görülen UFO’nun videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Blue UFO seen in OahuBlue UZAYLI seen in OahuAn unidentified flying object spotted in the evening sky over Leeward, Oahu prompted witnesses to call 911 on Tuesday. (Video: CNN) More local videos here: Subscribe to NEXT: Stay connected: 9NEWS Website: Facebook: Twitter: Instagram: Download the 9NEWS App: Sign up for the 9NEWSLETTER: 9NEWS (KUSA) is located in Denver, Colorado.

Bölgede açıklanamayan cismin çok sayıda kişi kadar görülmesi nedeniyle, Oahu’daki kolluk kuvvetleri, yorum için ABD Federal Havacılık İdaresi’ne (FAA) bildirimde bulundu. FAA sözcüsü Ian Gregor tarafından yapılan açıklama ise şu şekilde: “Kolluk kuvvetleri, 29 Aralık Salı gecesi, o bölgedeki muhtemel bir uçağın olup olmadığını öğrenmek için Federal Havacılık İdaresi ile temasa geçti. Raporu peşine düşüp takip ettik, fakat hiçbir uçağımız radarlardan kaybolmadı ve gecikmiş veya kayıp uçak raporumuz da bulunmuyor.”

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 512
Cevap bırakın