HyperX yeni ürünlerini tanıttı!

HyperX yeni ürünlerini tanıttı!

HyperX yeni ürünlerini tanıttı! HyperX yeni ürünlerini tanıttı!

HyperX yeni ürünlerini tanıttı!… Kingston Company Inc.’in oyun birimi HyperX, CES 2021’de ödüllü ürün serisine yeni oyuncu ekipmanlarını eklediğini duyurdu. HyperX bu yıl online olarak gerçekleşen CES 2021’de, profesyonel oyuncular ve HyperX hayranları göre kullanılan profesyonel seviyedeki ürünlerini genişleterek oyuncu topluluğunu desteklemeye devam ediyor. Sanal olarak gerçekleşen tanıtımda şirketin ilk %60 klavyesi olan HyperX Alloy Origins™ 60 Mekanik Oyun Klavyesi ve Xbox X ve S serileri için geliştirilmiş olan ChargePlay Duo™ Teftiş Cihazı Yük İstasyonu duyuruldu.

Keza Pulsefire Haste Oyun Faresi, Cloud II Kablosuz Oyun Kulaklığı ve Cloud Revolver™ Oyun Kulaklığı + 7.1‘in de artık tüm dünyada satışta olduğu duyuruldu.

HyperX kurumsal pazarlama direktörü Daniel Kelley, “İnsanlar arkadaşlarıyla ve ailesiyle bağlantıda kalmanın güvenli ve eğlenceli yollarını aradıkça oyun oynamak bu sene daha da başvurulabilecek bir etkinlik haline geldi.” diyerek sözlerine şöyle devam etmiştir, “HyperX ‘in yeni ürün yelpazesi, ne zaman ya da nasıl oynanırsa oynansın, sınıfının en iyisi ürünler sunmak için sürekli çoğalan oyun topluluğuna bağlılığını yansıtıyor.”

HyperX ‘in yeni ürünleri, her seviyedeki oyuncunun oynayışını ilerletmek üzere tasarlanmış, gelişmiş konfor, performans, kişiselleştirme ve yeni yoklama seviyeleri eklemektedir.

HyperX Alloy Origins 60 Mekanik Oyun Klavyesi: Alloy Origins 60 klavye, daha sıcacık fare hareketleri ve masaüstü alanını en üstteki düzeye içeri almamak için yerden tasarruf karşılayan bir düzene sahip ultra kompakt, %60 form faktörüne sahiptir. Klavye, daha aklıselim anahtar işlemi için daha kısa çalıştırma noktası ve daha kısa hareket mesafesi ile tasarlanmış HyperX kırmızı doğrusal mekanik anahtarları kullanır.

Zurna Sohbet

HyperX Alloy Origins 60, HyperX Inkar anahtarlarının açık LED tasarımlarını ve hızlı tanıma için yanlara basılmış ikincil işlevlere sahip PBT çift vuruşlu tuş kapaklarını kullanır. HyperX NGENUITY yazılımı ile kullanıcıların yakma, Oyun Modu ve makro ayarlarını kişiselleştirmelerine olasılık tanıyarak dahili belleğe sahip üç adede dek profil sunmaktadır.

Xbox İçin HyperX ChargePlay Duo Denetleme Cihazı Çok Miktar İstasyonu: Resmi Xbox lisanslı HyperX ChargePlay Duo, Xbox için planlanmış olup, Xbox X / S serisi ve Xbox One kablosuz denetim cihazları ile uyumludur. Xbox X / S serisi kablosuz denetleme cihazlarına sığması için iki adet batarya kapağı da yanına gelmektedir. Mahsul, sağlam ve ağır tabanıyla kullanışlı ve güvenli yatırma sunan bir tasarıma sahip olup, her kumanda üzerinde sıkıntı durumunu bildiren LED göstergeler bulunmaktadır. Her ChargePlay Duo denetleme cihazı hem iki adet 1400mAH şarj edilebilir pil paketi içermektedir.

HyperX Pulsefire Haste: İlk olarak ABD’de piyasaya sürülen Pulsefire Haste bundan böyle bütün dünyada satışta. Pulsefire Haste, daha süratli hareket ve havalandırma karşılayan ultra hafif, petek yapılı altıgen tasarıma sahiptir. Toza karşı dayanıklı TTC altın mikro anahtarlar ile 60M tıklama ömrüne, altı adet programlanabilir düğmeye ve yerleşik belleğe sahiptir.

Pulsefire Haste, kolay kayma hareketi için düşük sürtünmeli, yüzde yüz saf PTFE kızaklarla yapılmış olup, hafif ve esnek paracord malzemeden tasarlanmış olan HyperFlex USB Kablo, gerginliği ve direnci azaltarak daha kolay mouse hareketlerine olasılık verir. Daha artı yoklama ve konfor isteyen kullanıcılar için, mouse’un yanları ile sol ve sağ mouse düğmelerine sezgi bantları yerleştirilmiştir. Kullanıcılar HyperX NGENUITY Yazılımı ile DPI ayarlarını, RGB aydınlatma özelliklerini, tuş atamalarını zahmetsizce kişiselleştirilebilir ve makroları tescil edebilirler.

HyperX Cloud II Kablosuz: İlk olarak ABD’de piyasaya sürülen Cloud II Kablosuz artık bütün dünyada satışta. Kablolu Cloud II ‘nin tasarımı, konforu, performansı ve dayanıklılığının mirasını esas bölge Cloud II Kablosuz, sürükleyici oyun içi ses deneyimi sunar. Evde ve okulda çalışırken veya evde oyun oynarken varlıklı ve net bir ses sağlayan HyperX özel ayarlanmış sanal 7.1 surround ses2 ve 53 mm sürücüler içerir. Oyun sınıfı kablosuz kulaklık, 2.4 GHz ‘de bağlantı, 30 saate kadar3 batarya ömrü ve 20 metre kablosuz menzil4 sunar.

Mynet Sohbet

HyperX Cloud Revolver + 7.1: İlk olarak ABD’de piyasaya sürülen Cloud Revolver + 7.1 bundan böyle bütün dünyada mevcut. Cloud Revolver + 7.1 Oyun Kulaklığı, güzel ses, geniş ses aralığı, stüdyo sınıfı ses kalitesinin yanı sıra özel HyperX konforu ve dayanıklılığı sunar. Sanal surround sese2 sahip Cloud Revolver + 7.1 ‘de, FPS ve açık dünya oyunlarında gelişmiş ses hassasiyeti için daha artı derinlik ve genişlik sağlamak için 50 mm yönlendirmeli sürücüler bulunmaktadır. Yeni cins sürücüler hassas bir şekilde konumlandırıldığından yüksek kaliteli ses için düşük, orta ve yüksek tonları ayırmakta olup, akustik bölmenin mekanik tasarımı ve büyük kulak kapakları doğru oyunculara en fazla rekabet avantajı sağlamaktadır.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 611
Cevap bırakın