OPPO ve Coşkun Aral’dan iş birliği

OPPO ve Coşkun Aral’dan iş birliği

OPPO ve Coşkun Aral'dan iş birliği

Mobil fotoğrafçılık kavramı, çağdaş ve profesyonel fotoğrafçılık alanında her geçen gün daha fazla siklet kazanırken OPPO’nun pratik, işlevsel ve başvuru kolaylığı sunan modelleri, bu teknolojik evrimi olumlu yönde etkiliyor. Dünyanın önde gelen zeki telefon markası OPPO, ürettiği akıllı telefon modellerinde resim kalitesini daha da artırarak mobil fotoğrafçılığı bir üstteki seviyeye taşıyor. 

Sahip olduğu üstün kamera özellikleriyle mobil fotoğrafçılığın lideri olan OPPO, başarılarıyla dünyada adından laf ettiren foto muhabiri Coşkun Aral ile meslek birliği gerçekleştirdi. İş birliği kapsamında Coşkun Aral, OPPO’nun tüm zeki ürünlerini inceleyecek ve YouTube kanalında çekmiş olduğu videolarını OPPO’ya özel bir playlist altında yayınlayacak. 

Coşkun Aral’ın hazırladığı OPPO ile Hayatım Benim Koleksiyonum playlistine https://youtube.com/playlist?list=PLG3BX7SjVuyjkRKrzXkraAxWtgQEw85Ma linki üzerinden ulaşabilirsiniz. 

1 Mayıs 1956’da Siirt’te dünyaya gelen Coşkun Aral, basın fotoğrafçılığı mesleğine 1974 yılında Günaydın ve Gün gazetelerinde başladı. 1976 yılında Ekonomi ve Politika gazetesinde devam etti. 1977 yılı, 1 Mayıs olaylarında çektiği fotoğraflarla ilk olarak Sipa Press Ajansı yoluyla adını dünya basınında duyurdu. Bu olaya ilişkin fotoğraflarıyla Time, Newsweek dergilerinde yer aldı. 1980 yılında ilk kere Sipa Press Ajansı namına Türkiye dışarıda devir aldı.14 Ekim 1980 günü kaçırılan bir uçakta dünyada ilk önce hava korsanlarıyla bir röportaj gerçekleştirerek, Türk ve dünya basınında adından laf ettirdi. 1980 yılından itibaren sürekli olarak Lübnan, İran, Irak, Afganistan, Kuzey İrlanda, Çad ve Uzakdoğu’da meydana gelen savaşları görüntüledi. Üretim ve yönetimini üstlendiği Haberci programı Türkiye’nin yanı sıra milletlerarası TV kanallarında da yayınlandı. Coşkun Aral, Türkiye’nin birincil veri ve doküman kanalı İZ TV’nin kuruluşunda yer aldı ve genel yayın yönetmenliğini yaptı. 2012 yılında ODTÜ Üniversite Senatosu kararı gereğince Coşkun Aral, mesleğinin gelişmesindeki öncü rolü, misal kişiliği, ulusal ve uluslararası başarıları ve ülkesine yaptığı katkılardan dolayı Üstün Hizmet Ödülü’ne bedel görüldü. 2014’te İsveç’te Landskrona Resim Festivali kadar seçilen Aral, Landskrona’da incelemeler yapması için misafir edildi. ‘Exodus’ adını verdiği sergisi şehirde sergilendi. 2016 yılında Exodus Déjà vu adını verdiği mülteciler üzerine gerçekleştirdiği sergi projesi 6 fotoğrafçının da katılımıyla Kuala Lumpur’da gerçekleşti. 2017’de Ankara ve İstanbul’un arkasında 2018’de de Bangkok’ta açılan sergi, 2020 yılında 11 fotoğrafçının katılımıyla çevrimiçi olarak New York’ta gerçekleştirildi.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 574
Cevap bırakın