Rüyada Aba Görmek

Rüyada Aba Görmek

Rüyada Aba Görmek

Rüyada aba görmek, yolculuğa delâlet eder, aba giymek: Üstüne bir aba giymiş olduğunu bakmak, rızka, ferah kazanca ve saadete delâlet eder. Tekrar bir aba giymiş olduğunu görmek, hiç beklenmeyen bir yerden gelecek avantaj ile tâbir olunur.

Rüyada aba görülmesi, gezi ve sevindirici bir haber demektir. Bir kimsenin Rüyasında aba üstüne oturduğunu görmesi; rütbesinin artacağına, rüyasında aba giydiğini görmesi; huzurlu bir kazanca ve mutluluğa kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada kişinin sırtından abayı çıkardığını görmesi; görevine son verileceğine, bir tüccarın rüyasında sırtından abasını çıkardığını görmesi işlerinin kötüye gideceğine yorumlanır.

Rüyanızda abanızı çıkarıp bir başkasına verdiğinizi görmeniz; elinizde olan malı başkalarına kaptıracağınıza kötüye işaret eder. Rüyada sırtınızdaki abanın siyah olduğunu bakmak ise üzücü bir haber alacağınıza anlamına gelir.

Rüyanızda sırtınızdan siyah bir abayı çıkardığınızı görmeniz, halen içinde bulunduğunuz bir sıkıntıdan kurtulacağınıza dikkat çekici eder, beyaz aba giymek ele geçecek mala dikkat çekici eder.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 539
Cevap bırakın