Rüyada Abajur Görmek

Rüyada Abajur Görmek

Rüyada Abajur Görmek

Rüyada abajur görmek, şanslı ve kazançlı devamlı lakin sonuçlanamayan işinizin arzunuza kadar sonuçlanacağına kötüye işaret eder.

Rüyada abajuru lambanın üzerinden kaldırdığını görmek, yakın bir dostunuzdan ummadığınız bir zamanda iyilik göreceğinize işarettir.

Rüyada her ne şekilde olursa olsun abajur ile ilgili bir şey görmek, yakın gelecekte bir işten maddesel bir kazanç sağlayacağınıza, yararlı bir işe başlayacağınıza, geliri evvelden tanıdık ve belirli olan işlerin varlığına delalettir.

Rüyada abajurdaki ışığın yanıp söndüğünü bakmak, o anda bilmediğiniz, daha sonra ortaya çıkabilecek bir işten gelir sağlayacağınız anlamına gelir. Abajur iyi haberdir.

Rüyada abajuru kendi yakan kişi bir fırsatı değerlendirecek demektir. Rüyada abajur takmak, kişinin oluşturacağı işten başkalarının etkilenmesine izin verilmeyeceğine işarettir.

Rüyada desenli bir abajurun odanın duvarlarında şekiller oluşturacak şekilde döndüğünü ve hoş bir gösterme yarattığını görmek, hayallerinize yaklaşacağınızın ve yeni bir konut alacağınıza dikkat çekici eder.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 541
Cevap bırakın