Rüyada Ajan Bakmak

Rüyada Ajan Bakmak

Rüyada Ajan Bakmak

Rüyada kişisel olarak casus olmak ana maksadı gizlemeye, kötülüğü belirgin olan işleri şanslı işlere tercih etmeye, Diğer bir devlet hesabına çalışan ajan görmek, kişiyi ve ailesini kıskanan bir kimseye kötüye işaret eder.

Rüyada casus bakmak iyiye yorulmaz. Ajan elde etmek katlanma göstermediğinizden işlerinizin bozulmasına ve aklınızın başka işlerle meşgul olduğuna işarettir. Bir casusla karşılaşmak huzura kavuşmak için insanlardan uzak olacağınız bir yerlere yolculuğa çıkmaya yorulur. Casusa giz söylemek arkadaşlarınızdan birisinin arkanızdan konuştuğuna delalettir.

Rüyada casus görmek iyiye yorulmaz. Casus edinmek dayanıklılık göstermediğinizden işlerinizin bozulmasına ve aklınızın başka işlerle meşgul olduğuna işarettir. Bir casusla karşılaşmak huzura kavuşmak için insanlardan uzaktan olacağınız bir yerlere yolculuğa çıkmaya yorulur. Casusa giz söylemek arkadaşlarınızdan birisinin arkanızdan konuştuğuna delalettir.

Rüyada görülen casus kişinin sevdiği bir insan tarafından aldatılacağına işarettir.

Rüyada bir hükümet hesabina ya da bir sirkete ca susluk ettigini görmek, yakinda çok karisik bir ise katilacagina; bir casus sebekesine yakalandigini görmek, islerine rakip olacak bir takim kisilerin onun pesinde olduklarina isarettir. Rüyada bir memleket hesabina casusluk eden bir kimse ile karsilastiginizi görmek, bulundugunuz iste, tüccar iseniz ticaretinizde, konut kadini iseniz eviniz veya mahallenizde, ögrenci iseniz okulunuzda sizi çekemeyen kimselerin bulunduguna isarettir. Bir casusla dostluk kurdugunuzu görmek, rakiplerinizden kurtulmak için tedavi düsündügünüze, sizin bir memleket hesabina casusluk yaptiginizi bakmak, sizi çekemeyen insanlardan kaçmak için, iş ya da yer degistirdiginize delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada casusluk etmek, anlasilmamasi için muglak ve müphem söz söylemeye yoksa serli isleri hayirii islere seçim etmeye isarettir.

Rüyada bizzat ajan elde etmek esas maksadı gizlemeye, kötülüğü keskin olan işleri uğurlu işlere tercih etmeye, Diğer bir devlet hesabına çalışan ajan görmek, kişiyi ve ailesini kıskanan bir kimseye delalet eder

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 491
Cevap bırakın